Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány embert oltottak be H1N1...

Hány embert oltottak be H1N1 ellen Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009-10 talán amikor tombolt a madárinfluenza vagy sertés .olvasgatok utána de nem találom hogy hány embert oltottak be akkor.

2021. jan. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
H1n1 a sertés volt, az idő stimmel. Én sem tudok adatot, de ez nem volt akkora hiszti, mint előtte a h5n1 (madár)
2021. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, de azt tudom, hogy akkor voltam 13-14 éves, engem speciel beoltottak ellene.
2021. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, én is annyi idős lehettem. osztály társaimat is be oltották akkor, kiváncsi vagyok be oltotak e annyi embert mint amit most terveznek a korona vírussal
2021. jan. 4. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
3 szerintem bőven nem. Nyugaton hiszti volt de nem ekkora. Engem nem oltottak. Lehetett hallani a tvben, de nem vittek csődbe miatta komplett szegmenseket.
2021. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen, ez azert most keményebb.de nem hiszem hogy 6 millió embert be fognak tudni oltani magyar orazágon.
2021. jan. 4. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam róla, pontos számra nem emlékszem, de milliós nagyságrend volt. Akkor nem cirkuszolt emiatt senki.
2021. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem sokat szerencsére. De ha a Falus doktoron múlt volna, azt is kötelezővé tette volna mindenkinek.
2021. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!