Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 600000-en igényelték a vakciná...

600000-en igényelték a vakcinát,lassan 20000 embert beoltottak komolyabb mellékhatás nélkül.Ez mennyire fogja növelni az oltási "kedvet"?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

20:52

Szerinted kit érdekel a lepontozás?

2021. jan. 6. 21:20
 32/77 anonim ***** válasza:
12%
Inkább mondd el a véleményed arról amit írtam.
2021. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg pont hogy egyre kevesebben akarnak oltatni, főleg hogy most már az ellenzék is ellenzi a kötelező oltást.
2021. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
Elmondtam. Politikamentesen. Nem hiszek semelyik oldalnak, se a pártiaknak, se az elleneseknek. Tájékozódtam, döntöttem, felmértem a kockázatot.
2021. jan. 6. 22:04
 35/77 anonim ***** válasza:
75%

Jó ezt tiszteletben tartom, de te is azt hogy van aki nem szeretné beadni. Nem kell túl bonyolítani szerintem se.

De persze ne különböztessenek meg senkit a bőrszíne vagy jelenhelyzetben az oltottsága alapján, ez is alap lenne.

2021. jan. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 Salx Narval ***** válasza:
61%
Én nem hiszek az összeesküvés elméletben, úgy vélem bizonyos esetekben és egyes emberekre nézve a vakcina is okozhat súlyos problémákat. Azt is elfogadom, hogy egy egészséges fiatal, v aki már átesett a fertőzésen nem akarja magát oltatni ( nincs ezzel gond hiszen megtehetik). Abban is hiszek, hogy az oltás sok-sok ember életét megfogja menteni, annál biztosan többet mintha semmit nem tennénk. Úgy vélem gyógyszert is kellene találni, mert az hozna igazi megoldást. Abban viszont csak reménykedni tudok, hogy az emberek nem fogják egymást okolni a meghozott döntésük miatt, mármint a normális többségben legyen az oltást igénylő, v ellenző. Az is egyértelmű, hogy miért erőltetik az oltási igazolást.
2021. jan. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:

02:04

Így van. Néha már verem a fejem az asztalba, hogy ezeket a gyerekes vitákat, érveléseket felnőtt emberek csinálják?

Az is baj, hogy a sok hozzászóló trollkodik, direkt produkál.

2021. jan. 7. 07:57
 38/77 anonim ***** válasza:
72%

#37: Szerintem nem produkál, hanem provokál. De sajnos ez mindkét oldalról elmondható. A helyes az lenne, ha tiszteletben tartanánk a másik véleményét, mert emberek vagyunk, és nem ovódás módjára a másiktól várnánk mindent.

A probléma oka pedig szerintem az, hogy nincs hiteles információ, mert egyik oldalon állítottakról sem lehet azt mondani, hogy hiteles lenne, maximum az emberek nem akarják észrevenni a cáfolatokat, mert kialakítottak magukban egy véleményt és ami annak ellentmond, azt már eleve hülyeségnek tartják, pedig mindkét oldalon bőven vannak ferdítések.

2021. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:
Ezt vallom én is, mindkét oldalon vannak ferdítések.
2021. jan. 7. 10:18
 40/77 anonim ***** válasza:
49%
#30: És azt is tudod, hogy mivel oltották be őket? Lehet, hogy ők csak sima sóoldatot kaptak, hogy meghozzák a többiek kedvét. A placebo hatás pedig bizonyított tény. De te már mást fogsz kapni. Emlékezz vissza a népet botrányra pár évvel ezelőtt, amikor kiderült, hogy a politikusok mást kaptak, mint a pórnép.
2021. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!