Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be oltatnád magad a covid...

Be oltatnád magad a covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Nem , mert chip lehet benne.
Nem ,mert veszélyes lehet az egészségemre.
Igen ,mert engedélyezett vakcínáról van szó.
Igen ,mert nincs más lehetőség a vírus mihamarabbi megállítására.
127 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
41%
Nem.Főleg mivel a köc sög kinaiak is hazudtak hónapokig és orbán se reagált időbe és meccsezett pl ahelyett hogy időbe lezárta volna a határokat pl meg egyéb.
2021. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
66%
Nem.Ha elkerülhető lesz,akkor semmiképp.
2021. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
58%
Már regisztráltam is.. lesz oltási könyvem, mehetek moziba, és elküldöm a csába a tescós biztonsági őrt a maszkkal..
2021. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert nincs akkora "járvány" ami miatt értelme lenne. Teljesen hülyének néznek. Provokálnak és lesik a hatást.
2021. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen nincs a válaszokban, de szerintem nem vagyok egyedül vele:

Nem, mert az, hogy köteleznek ilyenre, sérti a jogaimat. Felnőtt emberként jogom van a testem felett rendelkezni.

2021. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem, főleg akkor nem ha az orosz vakcina lesz a legelterjedtebb...


Egyébként, nem hiszem hogy azért mert be vagy oltva, nem kell felvenned a maszkot a boltban.

2021. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
56%
Ha jársz focimeccsre, az is megvéd
2021. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Aki tud egy picit is gondolkodni, az nem hisztizik, mint egy kislány, pláne nem olyan indokokkal, amiket másoktól lopkod, önálló gondolatai nincs. Mint minden vírust, ezt is csak védőoltással lehet visszaszorítani. Aki nem oltatja be magát, az bizonyítja, hogy ostoba és csak akadályozzay hogy újra minden visszatérjen a régi kerékvágasba. És most az ilyen 1 bites emberek jönnek és leszavaznak, mert a nagy puffogás közepette már válaszolni sem tudnak
2021. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim válasza:
56%
Igen, mert engedélyezett vakcina. Egyébként jogos a kérdésben a feltételes mód használata, hiszen hiába oltatnám be magam, nem jutok vakcinához (egyébként pedig a legutolsó csoportban vagyok az oltási sorrend tekintetében).
2021. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
64%

#8

Én szeretném felajánlani a saját adagomat neked és a családodnak, hogy valóban biztonságban légy!

Tényleg, még csak meg sem kell köszönni, csak fogyasszátok kérlek és váljon egészségetekre!

2021. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!