Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be oltatnád magad a covid...

Be oltatnád magad a covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
41%
Féltik a tyukszaros életüket :-) én influenza elleni oltást is kaptam.. nem haltam meg.. sztem a cigi, pia idén is több embert visz el, mint az oltás fog..
2021. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek a nyolcas válaszolóval. A vakcinának semmi olyan mellékhatása nincs, ami veszélyesebb lenne egy átlag oltásnál. Azonkívül világosan el lett mondva, hogy az oltás után nagyobb eséllyel vészeli át az ember a vírust enyhe tünetekkel vagy tünetmentesen, de meghalni vagy lélegeztetőgépre kerülni szinte 0% az esély. Azért ennyire ne legyünk már primitívek, hogy "nem oltatom be magam, mert ez sérti a jogaim és amùgy sincs akkora járvány." Más emberekre is legyünk már tekintettel, hogy minél hamarabb élhessük tovább az életünket, ùgy, mint ezelőtt.
2021. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
42%

Figyu! Állítólag lezárták Nagy-Brittaniát.

A suoerhero, ultamutans, mindmeghalunk vírus miatt.

Most szállt fel egy Wizz a debreceni kifutóról.

Elmennek ezek a riogatásaikkal meg az oltásukkal, oda ahova gondolom.

2021. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
24%

Superhero


Olyan idegbe .asztam magam, már mellé is ütök...

2021. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
37%
Igazából akarom.. nem is azért, hogy ne legyek beteg.. hanem mert jó buli.. nem veszélyesebb, mint az extrém sportok.. és lehet, hogy nyaralni is csak oltási könyvvel lehet majd menni. Tökre érzem, hogy nem ez fog elvinni :-) a riói karnevál után kell majd 99 évesen valami nemi betegségben elhunynom.. nem ilyen vakcina visz el.. nemár..
2021. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
58%
10-es,köszi, mi már voltunk covidosok :) Annyira nem hatott meg. De az szomorú, hogy még mindig az5 hiszed, hogy ez csak másnak jó,konkrét személyeknek, akik beoltják magukat, mert ennyi logikád sincsy hogy átlasd mi a védőoltás funkciója. szomorú :(
2021. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 Tevenyereggyarto ***** válasza:
53%

Nem tudom ki hogy van vele de én azt látom ,hogy általában akik ellenszenvesek a mostani oltással/ oltásokkal s “hosszútávú mellékhatásokról” kérdezősködnek azok csak képmutatók. Máskor lesz@rják a hosszútávú hatásokat s miben mi van mikor megeszik a virslit, megisszák az energiaitalt, elszívnak egy doboz cigit, soha sem kirándultak/ mozogtak (kivéve járvány alatt mikor szóltak ,hogy nem kellene mászkálni), dobálóznak a jogaikkal holott máskor lesz@rják a saját és mások jogait/ kötelességeit s csak most lettek ilyen törvényszeretők stb s a többi oltásuk ugyan úgy megvan, azoktól valahogy nem fosnak mert már megszokták ,hogy van. Ez a baj a mostani oltással is, még új, nem szoktuk meg s most divat “szkeptikus vagyok” cimke alatt megkérdőjelezni mindent ami normális és elhinni minden konteót, a lényeg ,hogy mindegy mekkora baromség csak ne azt terjessze mint amit a “mainstream média”.

Kérem a lepontozásokat azoktól akik ilyen-olyan mondvacsinált okok miatt segítik a járvány terjedését és akadályozzák az újból normális életet.

2021. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy féltem. Csak inkább halálra cigizem magam, mint egy birka legyek a vágóhídon.

Amúgy az nem zavar, hogy közel 12 millió ember halt éhen tavaly?

Ha minden nap elolvasnád a hírekben, hogy ennyi meg annyi éhező ember van,akkor ettől paráznál?

Szerinted elkerülheted a sorsod?

Ha meg kell dögleni, akkor meg kell dögleni. Lesz@rom hogy korona vagy bármi más.

Akkor ennyi volt.

Aki úgy érzi, hogy neki ez probléma az kerülje a "rizikót " mi meg hadd játsszuk az orosz rulettet szájmaszk nélkül.

2021. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
59%
A 8-as válaszoló az ékes példája a birkáknak. Nem azért, mert be akarja oltatni magát, ugyanis sztem ezzel semmi gond nincs. De ez a tipikus "én megteszem, aki nem, az meg hülye". Pont az ilyenek szavaznak viktorkára is, azért van még trónon. Az oltás kizárólag azt védi meg, akit beoltanak. Ez tény. Akkor? Mit fáj neked, hogy más nem védi magát ellene így? És te hívsz másokat 1 bitesnek... Jár a keksz. Én nem hiszem, hogy az oltás káros lenne, inkább csak nem vártak eleget vele, hogy ez egyáltalán kiderüljön. De ez ugyanaz, mint bármi másban: ne kényszerítsék rám, ha nem akarom. Ha az én érdekem az oltás, akkor legyen az én döntésem. A vírus hordozója ugyanúgy lehet, ahogy a cipőm is, tehát nem ezen múlik a vírus megfékezése.......De ugye ehhez már gondolkodni kéne az Origo olvasáson túl.
2021. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
38%

Ez butaság 18.. a koronavírus nem a sorsod.. mivel a mesterséges életünk velejárója.. egy baleset..

ezért ha hirosimai lettél volna AZNAP.. nem veszed be a jód tablettát?!

2021. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!