Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be oltatnád magad a covid...

Be oltatnád magad a covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:05
 81/102 anonim ***** válasza:
36%
Azt kihagytad, hogy ugyanazok az emberek szerint akarja rabszolgává tenni a magyarokat a gonosz Soros, mint aki szerint mind meghalunk a vírustól ha nem oltunk
2021. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
30%
Nem, a lényeget leírtad. Köszi. :)
2021. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
42%
A legjobb barátnőmet három nap után most engedték ki az intenzívről, miután megkapta az oltást! Egy kórházban dolgozik és kötelező volt. Aki nemet mondott azt katonák vitték el raportra a kórházigazgatóhoz. Hogy mi történt velük, nem tudom, mert a barátnőm az oltástól közben majdnem az életét vesztette és nem ő volt az egyedüli, rengetegen rosszul lettek. Alig kapott levegőt, az egész testét elöntötték a vörhelyes kiütések stb. Soha nem volt allergiás semmire, minden nap ivott tejet a kávéba és most tejallergiás lett. Ezek után nem is értem miért nem fogunk már össze és mondjuk, hogy elég, az egészségünk nem eladó!
2021. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
29%

11:11

Nekem is megvan a véleményem erről az egész cirkuszról amit művelnek velünk, de sajnos nem hihető amit állítasz.

Ezzel a megnyilatkozással csak a lovat adod a covid idióták alá.

2021. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
36%
Az mRNS oltásba PEG-van.. a PEG váltja ki az allergiás reakciót nagyon ritkán (függetlenül h a tejre allergiás-e).. de a PEG számtalan fogkrémbe van benne illetve kozmetikai szerekbe.. Aki allergiás rá már tudja valószínűleg
2021. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 Keito válasza:
59%

Számomra a járvány hozadéka eddig egy halott, egy fertőzött, egy súlyos beteg, illetve az első hullámban két hét karantén, továbbá egy szüneteltetett vállalkozás a vele járó jövedelem kieséssel és persze a korlátozások, amit mindenkinek el kell viselni.

Az okoskodáson kívül tud valaki gyorsabb és hatékonyabb megoldást az oltásnál, hogy ennek a vége legyen? Mert azoknak az aljas, hitvány szaroknak is az oltás fogja visszahozni a normális életet, akik többek között itt is ellene pofáznak.

Ez akkor is így lesz, ha nem vesznek benne részt.

És legyen bármi az oka ennek a járványnak, legyen bármilyen rossz annak a kezelése, legyen akár kevésbé veszélyes, mint egy szimpla influenza, avagy legyen mögötte bármelyik gyulladt agyú konteó, ennek a helyzetnek az oltás fog véget vetni.

Szükségszerűen, vagy terv szerint -, nincs más lehetőség.

2021. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
65%
Megsúgom USA bán trump vetett véget, ott végig volt mozi, étterem. Most jön a konteod hogy USA a legrosszabb hely :D
2021. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mivel hepatitis-c, malária, HPV meg bárányhimlő ellen sem vagyok beoltva.


Azok is vannak olyan veszélyes betegségek mint a COVID, és nem kevesebb rá az esélyem, hogy elkapjam a COVID-ot mint a fentebb felsoroltakat!

2021. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
66%

"Én a maszkot sem értem.. a kínai Japán, 30 éve maszkban jár otthon.. hogy a francba indul ki egy vírus így?! Ha a maszk faxa.. ?! Hülyék.. de oltást kértem.. kipróbálom."



Azt a szmog miatt kezdték el hordani, plusz add hozzá, hogy az ázsiaiaknál státusznak számít a dohányzás, (a köpködés is) ezért sokkal több a tüdőbajos is.



"Ennek mégis mi köze van az amerikai politikához? Egy amerikai magánkézben lévő gyógyszergyártó cégnek marha sok befolyása van a magyar emberekre :D szánalom"



Lehet hozzá köze, ha van pár európai milliárdos aki részvényes a

gyógyszercég(ek)ben, és ezzel pénzügyileg érdekelt!

2021. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
66%

"A teljes KRESZ az alap emberi törvények elnyomásáról szól, csak arra megy ki ez az aljas játék ,hogy irányított birka legyen mindenki!"


Nem éppen, a kresz a közlekedésre vonatkozik közúton a közúti forgalomban résztvevőkre, és a balesetmegelőzést lenne hivatott szolgálni, de sok esetben megfelelő kapacítású úthálózat hiányában bizonyos utak tehermentesítését is.

2021. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!