Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kezdődő szalmonella fertőzés...

Kezdődő szalmonella fertőzés esetén milyen étrend javasolt?

Figyelt kérdés

Eddigi tüneteim: hasi görcsök, hasmenés, bélgázok, hányás, étvágytalanság, fejfájás, hőemelkedés. Tegnap délután kezdődtek a tünetek.

Tehát milyen ételeket ehetek?


2010. aug. 14. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
semilyet lassan adagolva tápfolyadék!
2010. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
orvos látott? azért a szalmonella elég komoly betegség, amennyiben ez tényleg az. Nálunk a rokonságba az egyik család kapta el és mindenkit beutaltak a kórházba. Nehéz pótolni otthon a folyadékot, ha mondjuk egy hétig tart a dolog. Infúziót szoktak bekötni.
2010. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

26 éve volt már ilyenem, akkor ki is száradtam, kórházban is voltam. Az étrend rész érdekelne! Vmit ennem kell...

Krumplipüré sóval, paradicsomleves üresen jó? Ezeken kívül miket lehet enni? Gyümölcs, tészta, dió, mák, káposztaleves stb.?

2010. aug. 14. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél semmi szilárdat, csak különféle leveket fogyassz apránként!
2010. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Te bírsz enni? :OOOOO

Én egy falatot sem bírtam, és csak egy napig tartott, de fogytam utána 3 kilót. Én napokig, csak pár szem kekszet. ÉS sok sok pihenés az ágyikóban...

2010. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!