Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erdemes lenne hazi orvosnal...

Erdemes lenne hazi orvosnal kerni korhazi apolasra be utalot? Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Október végén kezdődtek a vizelesi éjszakai ingereim este 9korul! Uroxal,urzinol,monural 3g×2,tozegtea! Utanna elmentem urologushoz! Bakteriumot latott de nem temyesztette tovabb hogy pontosan milyen bakteriumot! Kaptam ra 2×er doxycyklint! Majd elmenetem 1nemi gyogyaszhoz o ciprobayt irt ki 2er! Ez 4het alatt semmit nem hatott! Elmentem no gyogyaszhoz o vizdgalat nelkul tarividet irt utanna aktil duot! Nem multak a tuneteim! Vissza mentem csinalt huvelyi uh.t! A holyagot latta kicsit nagyobbnak! Majd temyesztett vizeletet e-colit is talalt benne meg bakteriumot! Kaptam augmentin duot! Nem volt jo... Kozben ittam szerves c-vitamint ,propolisz cseppet es egy draga D-mannozt is kiprobaltam! Utanna kaptam meg nolicint 1hetig szedtem! 10ik hete sem mult el a dolog! De mostmar napkozben is van ingerem! Csak nekem furcsa hogy nem csip a pisiles? Vagy nem faj a vesem? Talan 1reggelen ha ereztem mintha picit csipne! Viszont lent jobb oldalon faj nyilal mikor inderem van napkozben es mensi elotti napon is nagyon faj ott! Hetfon megyek huvelyi kenet vetelre,meg ujabb vizelet vetelre! 4hete nem iszok semmit csak viz es tozegtea,medveszolevelet! Nem eszek cukrosat sem tejeset,sem feher lisztet!150ezret koltottem orvosra,es orvossagra!

2021. jan. 9. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit leírsz az nem kórházi eset! Vizelet tenyésztés kellene! Nem 4 féle antibiotikum, hanem egy tenyésztés, és utána egy célzott antibiotikum kellene! Ez mind egy szó: háziorvos, beutaló, nőgyógyász! A felkiáltójelen kívül van más írásjel is!
2021. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nőgyógyász hanem urologus szakterülete
2021. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el urologushoz, mert ennyi antibiotikum után nem lesz egyszerű kezelni....ha megteheted maganba menj, allamiba nem vesznek komolyan..
2021. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Feltétlenül tájékoztasd az orvosodat arról, hogy mennyi ideig és miket szedtél. Tisztában voltak az orvosok azzal, hogy már más gyógyszereket is kaptál mielőtt felírták az újakat? Még olvasni is rossz volt, hogy mi mindent beszedtél.
2021. jan. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő,én látok vesszőt és pontot is! Kerlek huzzal szemuveget! Koszonom :) masik! Maganba jartam vegig nem korhazba:)de latom te csak a sorom kozott olvasol a sorokat nem😀😀😀no komment!urologusnal voltam! Kedves harmadim kommentelo! Kettonel is!tisztelt negyedik kommentelo minden heten mast szedettek velem! Pontosan sorra tudta az orvos mondegyik mikor mit szedtem...
2021. jan. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!