Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás regisztració után...

Covid oltás regisztració után másnak se jött még semmi?

Figyelt kérdés
Még egy visszaigazolás sem.
2021. jan. 10. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én december 30-án regisztráltam, egy e-mail sem jött, megnéztem a kéretlen levelek mappát is, semmi.
2021. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Remélem minél előbb megkapjátok :D
2021. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
2-es! Nevetgélhetsz vagy gúnyolódhatsz, az elején én is úgy voltam vele, hogy nem érdekel az oltás, regisztráljon a fene, de rájöttem, hogy a vakcinaigazolvány és az egyéb oltáshoz kötött korlátozások mellett soha nem élhetem a normális életemet, ha elutasítom a vakcinát. Meglásd, szép lassan mindent ahhoz fognak kötni, s anélkül sehova sem teheted be majd a lábad. :(
2021. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Állítólag csak akkor fognak írni, ha már ott vagytok a sorban. Tehát ha lesz vakcina, és a ti csoportotok következik az oltásban. Egyelőre 80000 ember oltására van vakcina, ha ti mon djuk a 950000.-ek vagytok, nyilván még nem tudják mikor és hol kapjátok meg az oltást. Várni kell, fognak keresni, de ez hónapokba is telhet.
2021. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak egy szokásos email visszaigazolásra számítottam, hogy beérkezett stb. Esetleg egy kattintásos hitelesítés, hogy igazoljam hogy az én email címem. De akkor okés. Amúgy nagyszülők regisztrációjáról van szó.
2021. jan. 10. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Idősek, akkor hamar sorra kerülnek. Lassan jönnek majd az újabb adag oltóanyagok, szerintem őket egy két hónapon belül be fogják osztani oltásra.
2021. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert minek kéne jönnie? Majd szólnak, ha mehet a pórnép és akkor, aki regisztrált az mehet.
2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!