Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kellene nekem egészséges...

Miért kellene nekem egészséges életmódot folytató fiatalként beoltatnom magam mások miatt?

Figyelt kérdés
Tudom erre az a valaszjon hogy védjünk másokat de nekem pont nem ez a célom hanem ellentétje. Akkor mivan? Csak nem leszek hülye és ellent mondok magamnak hogy beoltassam magam mások miatt a legnagyobb Tulnepesedesben. Kösz nem térjünk vissza erre majd ha csak 1 milliárd ember lesz és akkor meggondolom amúgy is szennyezik a földet stb

2021. jan. 16. 20:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%
Az egy dolog, hogy túlnépesedés van, a bolygó haldoklik és, hogy te ezt felismered és tennél ellene. Ezt alapvetően két dologgal teheted meg, nem szaporodsz (pacsi, én sem), és a lehetőségeidhez mérten csökkented az ökológiai lábnyomodat. Viszont tevőlegesen hozzájárulni mások halálához, az megint más dolog és nem normális. Egyébként az ilyen gondolkodásra azt tudom csak mondani, hogy addig van ilyen nagy szája az illetőnek, amíg egy közeli szerette nem esik áldozatul.
2021. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Majd ha fiatal halott leszel, akkor átgondolnád még.
2021. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
Az meg van, hogy egészséges életmód mellett is ugyan úgy elkaphatod a koronavírust mint egy krónikus beteg? Nem is igazán tudom értelmezni a kérdést.
2021. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként senki nem kötelez rá, hogy beoltasd magad 🤷‍♂️
2021. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
Jól van értjük mi, vedd be a xanaxot, aztán irány szundizni. :D
2021. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Abban egyetértek hogy nem baj ha ritkul a népesség. Mellesleg én se oltatom magam, de nem azért hogy kinyírjak másokat.
2021. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
8-as vagyok,nem bacogatásból de kedves kérdező ha nagybetűvel írsz senki nem fogja elolvasni.
2021. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, próbáltál már ezzel pszichiáterhez fordulni?
2021. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%
A kérdező a jó példa arra, hogy agyhalál után is van élet...
2021. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

A kérdezőnek igaza van, csak nagyon önző a hozzáállása.

Kivéve, ha magát is beleérti, azaz úgy gondolja, az is megéri, a népességcsökkentés érdekében, ha vele, vagy családtagjával csökken a létszám.

Természeti katasztrófák, járványok, háborúk a durva módszerei a népességcsökkentésnek. Ha másképp nem megy, a Föld ehhez fog folyamodni.

Mennyivel jobb lenne ehelyett okosan, szépen élni, másokra és a Földre tekintettel. Plusz azokban az országokban megoldani a túlnépesedést, ahol ez igazán probléma. És nem a sok öreggel van a baj, hanem a túl sok fiatallal. Ne értsetek félre, nem a fiatalok ellen vagyok. De tény, hogy túl sokan születnek az elmaradottabb régiókban. Akiknek aztán semmi kilátása egy normális életre, elözönlik Európát, de itt sem találják meg a helyüket.

Saját magunk vagyunk önmagunk legnagyobb ellenségei. A Föld egésze szempontjából a legkárosabb faj rajta a Homo sapiens.

Vagy megváltozunk, vagy el fogunk tűnni. Vagy 99 %-unk eltűnik, és a maradék talán újrakezdheti, remélhetőleg tanulva a korábbi hibákból.

2021. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!