Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van az hogy egy kicsi...

Mitől van az hogy egy kicsi sárgás folyásom van? Kb 1-2 nappal ezelőtt barnás volt, (most mult el nemrèg a mensim) de most meg ilyen sargas. Valami fertőzès lehet?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 00:03
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia ! Milyen az àllaga a folyàdodnak pl; vizes, sûrû, darabos, turos? Van e mellette viszketô érzés, pirosodàs vagy duzzanat a nemi szervednél?
2021. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ilyen sűrű, igazából annyira nem figyeltem meg. Viszketès az viszont szokott lenni.
2021. jan. 20. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:
hány partnered volt az elmúlt 1 évben? gumiztál mindegyikkel?
2021. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3as..

Egy partnerem, nemrèg kezdtünk el nemi èletet èlni ès nem, csak a gyógyszerrel vèdekeztünk.

2021. jan. 20. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor az nemi betegség lesz...gumit feltalálták
2021. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Èrtem. Bár èn mèg gyulladásra vagy valamilyen fertőzèsre is gondoltam. De mindenkèpp megyek nőgyógyászhoz aztan majd kiderül. Azèrt köszönöm a válaszod:)
2021. jan. 20. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ird meg mi a diganózis reméljük nem akarnak gyógyszerrel tömni
2021. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!