Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan magánkórház Magyaror...

Van olyan magánkórház Magyarországon vagy egy szomszédos országban ahova lehet vinni súlyos koronavírus fertőzés esetén a beteget és igazán magas színvonalú ellátást kap?

Figyelt kérdés

Nyilván fizetős és nem olcsó nem is kell mondani. Kérdésem, hogy van-e és ha igen akkor melyik/hol?

Köszönöm előre is.



2021. jan. 21. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Remélem nincs
2021. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2021. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

1es vagyok

Nem a pénzen kellene múlnia hogy ki milyen ellátást kap.

Az mindenkinek ugyanolyan jár(na) egy normàlis, emberséges világban

2021. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
1-es kétségbeesett ember minden követ megmozgat. Ha fizetni kell akkor fizetni kell. Rég erről szól az egészségügy. Lehetőséget keres a bajban. Tényeg itt kell beszólogatnod?
2021. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4es ez nem beszólogatás.

Szomorú hogy az akinek nincs pénze az nyuguotam felfordulhat. Marmint Mo.n

2021. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engedjük el, az anyám hasonló állapotban van, ha egyetlen módom az lenne, hogy találjak egy helyet ahol jobban bánnak vele, esetleg van esélyem arra, hogy normális információkat kapjak az állapotáról élnék vele bármi áron.


Azt, hogy idenyomod "hogy reméled nincs" érzéketlen.


Az ilyen gondjaidat szeretett kormányunk felé közöld mert se én se az anyám nem tehet arról, hogy az állami egészségügy az szar. Igen, és aki teheti az vigye magánba hozzátartozóját.

2021. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6

Oké. De ha a szomszédodnak több pénze van mint neked, ezért az ő anyja kerül a jobb helyre akkor az rendben van?

2021. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

7

Rohadtul nem vagyok abban az állapotban, hogy ezen gondolkodjak.


Elmondom mégegyszer. Nem az a baj, hogy a magánegészségügy jobb. Hanem az a baj, hogy az állami szar. Ezért pedig nem arra kell haragudni, aki próbálja megmenteni a hozzátartozóját.


További vitába pedig nem folyok bele.

2021. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne😔
2021. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!