Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a jobb megoldás a...

Melyik a jobb megoldás a szabadság érdekében, direkt megfertőződni a koronavírussal vagy oltatni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Oltatni.
2021. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
direkt megfertőződni.
2021. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én oltatni tuti nem fogok. A legjobb barátom felesége intenzívre került az oltástól és még most is kórházban van. Viszont olyan ismerősöm sincs, akinek komolyabb baja lett volna a covidtól.
2021. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Én az oltást mondom, de nem a kínaival.
2021. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az oltást választom.Én már voltam covidos és aki még nem volt és így mondja hogy természetesen direkt meg fertőződni az nem tudja milyen.13 éves vagyok és olyan tüneteim voltak hogy csak na.nem bírtam mozogni 39,8 fokos láz köhögés úgy hogy majd meg fulladsz nem tudsz enni. mindened fáj.Anyukám most kapta meg astra zeneca nevű oltás.kicsit szédült de ennyi semmi baja.az egész családom be lessz oltva. Higgyétek el hogy nem az oltásnak van baja.Lehet hogy lappangott benne valami és miután meg kapta az oltást kijött rajta.OLTASSÁTOK BE MAGATOKAT ÉS CSALÁDJAITOKAT!
2021. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!