Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Covid elleni oltás mellékhat...

A Covid elleni oltás mellékhatásaival miért nem foglalkozik annyit a média, mint amennyit magával a vírussal?

Figyelt kérdés
A facebookon például rengeteget lehet hallani az oltás súlyos mellékhatásairól, nekem is van ismerősöm, akinek nagyon komoly egészségkárosodást okozott, de a fősodrású médiában mindenhol csak az van, hogy nincs komoly mellékhatása. Csakhogy ez hazugság. De lényegében nem is fogalkoznak vele, nem fordítanak rá még töredéke annyit sem, mint magára a vírusra. Pedig nagyon jó lenne az objektív tájékoztatás, bár tudom, az már a régmúlté.

2021. jan. 22. 16:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Márpedig amit a fb-n írnak az úgy is van! Ja, nem.
2021. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Az ismerosodnek milyen mellekhatast okozott az oltas?


En csak azt nem ertem, hogy mi van azokkal, akiket ugye elkeztek elso korben oltani, 70 es 80 felettiek..Nekik vajon mennyi egeszsegugyi problemaja lehet alapbol? ....

2021. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Azért kérdező, mert mindenkit be akarnak oltani a xarjukkal! És a sok öreget meg birkát már be is etették. Kezükben a média..!
2021. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Milyen mellékhatásokkal? Mik vannak eddig?
2021. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Én is láttam a külföldi videókat a vakcina szörnyű mellékhatásairól, de mire elmenthettem volna, törölték a linket..! Hát így megy ez.. Cenzúra van keményen!
2021. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Hellmano ***** válasza:
89%
Max. a közeli mellékhatásokat tudhatják, mert ugye nem régóta oltanak...ezek is mindenkinél mások lehetnek szervezettől függően. Nyílván van olyan, hogy beoltottak időseket és meghaltak, de ők már biztos végstádiumban voltak és ígyis-úgyis meghaltak volna. A nagyobb kérdőjel inkább az, hogy hosszútávon milyen mellékhatások jöhetnek majd elő. Például 1-2 év múlva.
2021. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
És akkor miért nem írod itt le legalább, hogy milyen mellékhatásokat okoz, ha már ilyen tájékozott vagy? Amiket facebookon olvastál, azokat is leírta valaki, hát te meg írj erről. Akár facebookon, akár itt, vagy küldd el híroldalaknak, pl. 444 és hasonlók vevők ilyesmire, akkor is megírják, ha nincs rá bizonyítékod.
2021. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi volt, kérdezőt elvitte a fekete autó.
2021. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, viszont a vírusnak is vannak durva mellékhatásai és egészségkárosodás. Nekem csak azokkal van személyes tapasztalatom, de azokat sem kívánom senkinek! Most akkor mégis melyik a jobb? A vírus durva mellékhatásai, vagy az oltáséi? Egyikkel sem vagy előrébb igazából.
2021. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%
9-es: a vírust csak megkaphatod, de az oltásra és oltásigazolványra meg rákötelezik azokat is, akik nem akarják. Azért ez óriási különbség! Nem mindenki vírusos, sokan nem halnak bele. Ha viszont beoltanak, kutya sem ismeri, hogy a te szervezetedben mit okoz hosszú távon és a gyártó nem vállal felelősséget pont ezért! Miért nem lehet ezt megérteni?! S ha nem kesz védett az sem, akit beoltanak, azé reszket azoktól akik nem, akkor meg értelmetlen is az oltás és nem csupán orosz rulett..!
2021. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!