Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik 2-5-10 év múlva...

Mi történik 2-5-10 év múlva azokkal, akik beadatják maguknak, és akik tartózkodnak az oltástól?

Figyelt kérdés
Csak arról vitáznak sokan, hogy be kell vagy nem érdemes beadatni. Engem senki nem világosított fel egyik esetben sem, hogy mi várható a testemet illetően?

2021. jan. 24. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
2-5-10 évvel öregebb leszel. Ennyivel közelebb leszel a halálodhoz. Más nem fog történni veled.
2021. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom pontos e ahogy tudom.

Az oltás fél évig ad védettséget.

Az influenza ellen is évente van oltás.

Szóval a hatása nem túl hosszú távú.

Gondolom ez inkább arra jó, hogy a járványt vissza lehessen szorítani.

Őszintén szólva én is keveset tudok

2021. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És fél évente adjuk be? Jövőre már nem kell?
2021. jan. 24. 22:56
 4/21 Helosziaszia ***** válasza:
45%
De mégis milyen járványt akarunk visszaszorítani? Hol itt a járvány?
2021. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Állítólag itt járkál. Ha állna, akkor állvány lenne.
2021. jan. 24. 23:11
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Akik beadatják maguknak, azok nem fognak meghalni Covidban, azt antivaxerek egy része pedig halott lesz miatta.
2021. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Helosziaszia ***** válasza:
64%

Valószínűleg, ahogy eddig is meghaltuk benne, nem?

80+ évesek ezer más krónikus betegséggel, de rámondják, hogy a covid vitte el, bezzeg ha bw lesz oltva és rá két napra meghal akkor meg minden másban. Furcsa.

De egyébként akiknek alapból még sok évük van hátra, azok nem is fognak meghalni, a szervezetünk ki van találva, legyőz mindent, nem kellenek mesterséges vakcinák nekem köszönöm, aki úgy gondolja adassa be de ne kívánjunk rosszat egymásnak szerintem. Mindenkinek jó egészséget!

2021. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Senki sem tudja. Pont ettől rizikós az oltás. Viszont valamiért őrülten nyomatják az oltáspropagandát,pedig a többség nem is találkozott koronavírussal vagy enyhén. Ezért nem is akarnak oltatni, csak pár oltásfanatikus van a gyakon. Ők valószínűleg már megkapták a vakcinát és elment az eszük vagy a kormány pénzeli őket. Nem tudom elképzelni, hogy józanul gondolkodó ember orosz rulettet akarna játszani a saját testével egy médiafelfújt cirkuszban..
2021. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted ezt tudja ma bárki is? Ha tudnánk, akkor a szerint cselekednénk.

Folyamatosan hazudnak, átvernek, nincs egy hiteles információ sem. Az orvosok elvesztették a hitelességüket, már senkinek sem lehet hinni. A legnagyobb esélye mondjuk annak van, hogy nem lesz különbség a két csoport közt, de az is lehet, hogy az egyik csoportban többen fognak meghalni. De hogy melyikben azt ma felelősségteljesen képtelenség megjósolni.

2021. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Akik beoltatják magukat, azok pár éven belül sokkal könnyebben fognak megbetegedni valószínűleg. Most is főként azokat teríti le a vírus, akik pánikolnak meg maszkot hordanak.
2021. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!