Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az tv m1-en kötelezően előírt...

Az tv m1-en kötelezően előírt nonstop koronavírus vakcina propaganda folyik? Hogy minden perc az adatokról, oltási képekről szóljon az nem normális dolog.

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hallottál a Covid-járványról?
2021. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A TV M1 egy nézhetetlen propaganda adóvá vált. Azt csodálom, hogy még van aki nézi. Bár az egész Tv adás úgy sz....r, ahogy van. Annyi jó film lenne, és állandóan ismétlések vannak, de olyan filmeket ismételnek, amik már régen is nézhetetlenek voltak. A Netflix úgy-ahogy nézhető. Mtv 1? Úristen.
2021. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már olyan műsort láttok bármelyik csatornán ahol a covidról vagy maszkos valaki beszél el is kapcsolóm azonnal .
2021. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én már elgondolkodtam rajta, hogyha nem lenne a járvány, vajon mit adnának a hírekben?
2021. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Ugyanazt mint régen.

Autósbalesetek, ellenzékfideszfideszfideszsorosellenzéksorosstadionkisvasútstb stb

Kb 17 éve nem nézek tv-t és még így is akkora mennyiségű agyrohasztó faxság érkezik el hozzám, hogy az már sokkkkk.

2021. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Kiadták nekik hogy megállás nélkül nyomassátok a vakcina-propagandát.
2021. jan. 25. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Azok most is benne vannak, RTL, TV2-n a horrorhírekkel kezdenek (megölték, balesetben meghalt, leégett a ház, stb..

M1-en valóban folyamatosan a vírus téma megy. Politikai részekbe én bele sem nézek.

2021. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

A téma vonatkozásában idevágó többek között, hogy alábbi képen Müller Cecília elhiteti az emberekkel, hogy beadatta saját magának a covid vakcinát.


Mint látható, a tű végén ott a kupak, ami azt jelenti, hogy be nem adott injekcióval fotózták le. Még hazudni se tudnak rendesen. Ha nem volna ott kupak, eyg fotó akkor se bizonyít sokat, de így meg végképp öngól (legalábbis láthatólag öngól).


Lehet, hogy szándékosan provokálják az embereket? Nocsak, nocsak.

Egyébként sem a képhez, sem annak készítéséhez semmi közöm nincs.


[link]

2021. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

XD azigen.

Mondom én, hogy agyrohasztás megy.

Kovid, mutánsvírus stb...

Amúgy ki ez a cecília?

Wikit megnéztem valami orvosmadárnő nekem nem valami bizalomgerjesztő a személyisége.

Ahogy beszél ki ver a víz tőle.

Rákeresek a neten erre a cikkre 8as.

2021. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Atyajóég.

A cikkben is ez a kép van.

Az orvos meg hasonlít viktorkirályra.

De jót nevettem most.

2021. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!