Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azon a kártyán amit oltás...

Azon a kártyán amit oltás után adnak, rajta van, hogy melyik vakcinával oltottak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Az lesz rajta, hogy birka vagy. A legközelebbi gyógyszertesztelést rajtad próbálhatják ki elsőként.
2021. jan. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Szia!Szerintem igen,nyilván ráírják.Jó egészséget hozzá🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
#3 Inkább legyek birka, mint Görény. Akarom mondani Gödény.
2021. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Köszi! 😆


#1

Nem birkázz, ezt elsietted de nagyon! Senki nem mondta, hogy beoltatom magam, azt sem, hogy nem. Kérdeztél volna mielőtt a zöld pacsiért vagánykodsz! Egy másik kérdésben olvastam ezt a kártyát és kiváncsi voltam... Anyukám viszont beoltatja magát. Mindenkinek joga van eldönteni!

Amúgy ennek örülj, mert ha senki nem akarná magát oltatni akkor attól tartok kötelező lenne, amivel egyébként én sem értenék egyet!


#2

Te meg ne csapdosd a fejed! Ugyanaz vonatkozik rád mint az #1-esre!

Nem az a bajom, hogy kultúrálatlanul nyilvánítotok véleményt (az is), de a megalapozatlan puffogás nem engem minősít! 🙄

2021. jan. 29. 01:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj ráírniuk hiszen még nem tudni melyik vakcinát fogadja majd el az európai unió az "útlevél" kiállításához. Lehet hogy leoltatja a kormány az egész lakosságot sputnik meg Sino oltóanyaggal és szopás.
2021. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na, ezt olvassátok!

Akkor most hogy van ez a kártya?

Nem mintha be akarnám magam oltatni...


[link]

2021. jan. 30. 20:35
 7/16 Botta Melinda ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy valahol ne fogadnák el az oltási igazolást, ha az az oltóanyag nem elég népszerű. Ha átment a vizsgálatokon, ha elfogadták mint oltóanyagot, akkor el kell ismerni a beoltottságot is. (Ha elismerik egy iskola működését, akkor az ott szerzett bizonyítványt bizonyítványnak kell tekinteni.)
2021. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, ha nem lesz rajta. De utólag már mindegy is. Tájékoztatni előre illene (amúgy a doki, akit becsatoltál nyilván Pfizert kapott, amikor őt oltották, még nem volt más)
2021. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Igen, ezt ő is írja, hogy Pfizer kaphatott csak ha majd lesz választék, valóban előre kellene tájékoztatni.

2021. febr. 1. 11:30
 10/16 anonim ***** válasza:

A jelenlegi oltóanyagok nem hatásosak sem az angoloknál feltűnt új törzs ellen, sem az afrikai ellen. Ha pedig még több mutáció lesz, egyre kevésbé lesz értelme oltani a jelenlegi anyagokkal. 😞 Ráadásul a szegény országok alig vagy szinte nem is oltanak. Mi értelme van, hogy a bolygó harmadán beoltják a lakosság kb. felét olyan oltóanyagokkal, melyek csak néhány variánsra hatékonyak? 🤔


Ráadásul, mint kiderült beteg adatokat szolgáltatnak ki a gyógyszergyártó cégeknek az oltásokért cserébe. Ez pedig sok kérdést felvet!


[link]

2021. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!