Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfázás utáni derékfájás de...

Felfázás utáni derékfájás de csak este fáj. Miért?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt felfáztam nagyon fájt a pisilés is viszont hogy véres volt e nem tudom mert éppen meg is volt. Aztán hogy ez kezdett múlni jobb oldalt nagyon fájt a derekam a bordám és a vesém között ami sugárzott a hasamba is,mozogni nem tudtam. Másnap még ott fájt de nem annyira. Utána való nap a bal oldalt ugyan így. Bírom a fájdalmat de ezt már nem bírtam már sírtam. Aztán most úgy fáj hogy a derekam közepe és igazábol a gerincemnél lent alul de este fele kezd fájni mikor pihenek egy kicsit és ha veszek be fájdalomcsillapítót akkor elmúlik és tudok mozogni. Valaki tudja mi ez vagy?

2021. jan. 29. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Rahuzodott a vesedre, erre antibiotikum kell azonnal. Én a helyedben surgosen meglátogatnam az orvost.

Egy vesebetegségnek nagyon súlyos következményei vannak, ha kezeletlenul hagyod, rengeteg szövődmény fog kialakulni.

2021. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vese. Mindenképpen hívd fel a háziorvosodat!
2021. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A baj az hogy nincs tb-m igy nem hinném hogy foglalkoznak velem.
2021. jan. 29. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj kedves Kérdező, hogyha ez tovább eszkalalodik, abból akut veseelégtelenség is lehet, ami tovább progredialhat krónikussa, végül muvese kezelésre jarhatsz egész életedben.

Mióta nem nincs tb-d?

2021. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát már egy jó ideje nincs. Ahol dolgoztam mint utolag kiderült nem voltam be jelentve de most a vírus helyzet miatt lehetettlen találni munkát. Igy nem tudom most mit csináljak.
2021. jan. 29. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor érdemes magánorvoshoz fordulni. Ott írnak gyógyszert is. Ha nincs pénzed, menj be hétvégén a sürgősségire. Mondd, hogy nagyon rosszul vagy, szerintem ellátnak.
2021. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett akkor végül is kedves kérdező?
2022. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!