Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért oltatnád be magad a...

Helosziaszia kérdése:

Miért oltatnád be magad a koronavírus elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

Az emberek 98,7%-a még nem kapta el, annak ellenére hogy orrba szájba tesztelgetnek.

A lakosság 99,9%-a túlélte, úgy hogy egy éve itt van velünk a vírus, és például itt nálunk Mo.-on akinek valaha volt pozitív covid tesztje, ő később akármiben is halt meg, a koronás halottak táborát erősítette.

Tehát én megértem, ha valaki fél és úgy látja majd ez az oltóanyag megvédi őt.

Csak kérdezem hogy nem furcsa, hogy ilyen számadatok mellett mégis mi ad okot rá, hogy ennyiféle vakcinát készítsenek, és mindenáron oltanának befele mindenkit? Elgondolkodtatok már ezen?

Te beoltatnád-e magad?



2021. jan. 31. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Beoltatom magam
Nem oltatom be magam
Még nem tudom
63 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
62%
Tudod, nem csak hülyékből áll a világ.
2021. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
46%

1. Mert a védőoltásnak csak úgy van értelme, ha minél több ember beoltja magát.

2. Másrészt tanultam biológiát biológus létemre, így tudom is hogy működik, sokakkal ellentétben.

3. Minél többen beoltják magukat, annál kevesebb megbetegedés lesz, ergó hamarabb visszatérhet minden a régi kerékvágásba. Ehhez nem kell nagy ész, hogy ezt bárki felfogja.

2021. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
64%

Beoltatom magam, mihelyt biztosan tudom, hogy Pfizert fogok kapni.


Ha már ezzel esetlegesen egy ember életét is "megmenteni" akkor nekem megérte

2021. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező!

Ha csak egy hülye lenne, de sajnos sokan vagytok.

2021. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Ugye tudjátok, hogy a covid miatt elhalasztott kezelések miatt rengetegen haltak meg? Arról nem is beszélve, hány százezer ember vesztette el munkáját.. a kilátástalan helyzetek, rengeteg lelki problémákat okoznak. Reggelig lehetne sorolni mennyivel több kárt okozunk a "védekezéssel" és tényleg úgy gondoljátok, hogy a vakcina majd a javainkat szolgálja? Ha már a korlátozások nem...
2021. jan. 31. 23:06
 6/77 anonim ***** válasza:
56%

NEM, aki valaha pozitív tesztet produkált, NEM kerül automatikusan a covid halottak közé. Le kéne állni a beteges hazudozással.

Beoltattam magam(múlt időben), mert ez egy 2-3%-os mortalitású vírus, ami egyrészt nálam is komoly tüneteket okozhatna, esetleg hosszútávú szövődményeket, másrészt nem akarok másokat veszélyeztetni. Különösen, hogy olyan helyen dolgozom, ahol ennek a veszélye fokozottan fennáll, eü..

Értek is hozzá, nem úgy mint a foteltudósok. Ilyen számadatok mellett(száz+ millió fertőzött, 2+ millió halott szigorú korlátozások mellett) az ad okot arra, hogy beoltsák az embereket, hogy megállítsák a járvány terjedését, megvédjék a veszélyeztetetteket, és visszaálljon a normál rend. Érted?

2021. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, akárhány ismerősömnek bármilyen kezelése, kontrollja vagy műtéte volt, mindig megkapta időben, nem halasztottak semmit. Édesanyámat is hordjuk kontrollra mert daganatos volt, soha semmi nem maradt el. Most jelentkeztem be a nőgyógyászhoz egy sima rákszűrésre ami nem egy sürgős dolog mert semmi tünetem, csak az éves rutinvizsgálat, arra is két napra kaptam időpontot. És még csak nem is magánba.

Olyan ismerősök viszont egyre többen vannak akik koronában haltak meg, soha nem voltam annyi temetésen mint az elmúlt egy évben.

Neked egyszerűen kimosta az agyad a média, míg a normális emberek az általuk tapasztalt dolgoknak és a józan paraszti észnek hisznek, nem annak a sok hazugságnak amit ránk öntenek 🤷‍♀️

A korlátozások meg az óvintézkedések is pont a magadfajta lázongók miatt nem működnek úgy ahogy kéne, mert nem fogjátok fel hogy ha nem veritek a melleteket hogy nektek jogaitok vannak, és meg tudtatok volna ülni a seggeteken egy ideig, akkor nem itt tartanánk.

2021. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:

Amit én tapasztalok az nem ilyen, az éves halálozás se ugrott meg, még mindig nem értem miért félünk egy olyan vírustól, ami 97%ban több krónikus, Idős beteget visz el.. egyszerűen emiatt nem állíthatjuk le az életet, a gazdaságot. Eddig furcsa módon sose foglalkoztak az egészségünkkel, most pedig annyira törik magukat, hogy kapjunk a fincsi vakcinából, hogy az valami hihetetlen. Mit kell a kórházakat is úgy őrizni,mint valami titkos katonai bázist?(merthogy katonákkal van tele) és senkit nem engednek be, sőt még sok helyen teljes hírzárlat is van.

Miközben a mi pénzünkből van fenntartva, és ha olyan nagy járvány lenne, akkor azt tudnák bizonyítani. És nem hiszem hogy miattunk tartunk itt. Azért ezt te se gondoltad komolyan. Más országokban tüntetések vannak, a korlátozások és a vakcina ellen, látod ők azok, akiket nem mosott át a média. Ellentétben veled.

2021. jan. 31. 23:27
 9/77 anonim ***** válasza:
87%

A kezelések csúszása pedig valós dolog.

@7, igazából te is ugyanaz vagy, csak a másik oldalon.

A normális emberek, nem hisznek, hanem TUDNAK. A tudás, bizonyított dolgok ismerete és elfogadása pedig nem jöhet létre egyéni tapasztalati úton, mert az teljesen szubjektív.

2021. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
52%
Az összes elhunyt ismerősöm között egy volt idős, az összes többi egészséges, fitt, aktív ötvenes volt, és kettő negyvenes. Egyetlen egynek volt alapbetegsége, konkrétan alkoholista volt és elitta a máját, egy 53 éves nő. Az összes többi teljesen egészséges volt.
2021. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!