Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sajnos már több, mint 1...

Sajnos már több, mint 1 hónapja folyamatosan be van dugulva az orrom. Már 3 féle orrsprayt kipróbáltam, semmi. 1-2 órára kidugul,de aztán vissza az egész. Emelett tegnap feltűnt, hogy a nyelvem hátsó részénél fehér, sűrű lepedékszerű cucc van.?

Figyelt kérdés

Ott a nyelvcsap felé, és piros dudorok is vannak rajta. Néhány étel kicsit csípi, de ezenkívül semmi, csak eddig nem volt ott. És még ezek mellé néha édes ízt érzek a számban, teljesen indokolatlanul, nincs hányingerem se, meg semmi, édesseget se eszem. A beleim is gond van, mert WCre se tudok menni, max 2 naponta, de addigra már nagyon görcsöl a hasam. Ma fel hívtam azo orvosom, de nem nagyon mondott semmit, hiszen almalevet, baracklevet is iszom, csak felírt egy antibiotikumot, teljesen fölöslegesen, hiszen az csak még nagyobb ártalom lenne a beleimnek és a számnak is.

Mit gondoltok, mi lehet ez?

Utána olvastam a neten, és azt írta, hogyha a beleid nincsenek rendben, akkor a szádban lévő egészséges mennyiségű gombák túlszaporodnak, és lehet, hogy akkor az van a számban. De ez még nem indokolja az orrdugulásom.

Probiotikumot szedjek, vagy mit csináljak?


2021. febr. 3. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orrdugulást okozhatja a száraz levegő is a lakásban. Orrspray-ekkel óvatosan mert rá lehet szokni, arról nem is beszélve hogy felmarja a nyálkahártyát ezzel lehetőséget adva bármilyen fertőzésnek.


Egyébként nekem is volt folyamatos orrdugulásom augusztusban 3 hétig, decemberben szintén három hétig.

Gondoltam enyhe lefolyású covidra is, de sehol sem olvastam hogy ilyesmi tünete lenne..

2021. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!