Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Regisztráltam oltásra, de nem...

Regisztráltam oltásra, de nem jelöltem be a kapcsolattartást. Most hogyan fogok értesülni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetek cikkeit látván nem igazán akarom, hogy a kormány (nem egészségügyi hatóságokról, hanem magáról a kabinetről van szó) különböző kapcsolattartási adatbázisaiba bekerüljek.


Így nem jelöltem be a kapcsolattartási rublikát, azonban most a visszaigazoló üzenet azt mondta kb. hogy "ha elfogadta a kapcsolattartást, akkor majd értesítjük a vakcinával kapcsolatos tudnivalókról, valamint a következő lépésekről."


Így akkor most nem értem, hogy engem hogy fognak értesíteni arról, hogy mehetek oltásra?


Előre is köszi a segítséget!



2021. febr. 4. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kettő van.

Ha az elsőt pipálod be, akkor a NEAK kezeli az adataidat, ők küldik a vakcina infókat, ha kell.


A második négyzet meg az Orbán propaganda.

2021. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy végre sorra kerülsz és oltható leszel, mindenképpen kapsz értesítést. A héten oltott időseket pl. a háziorvos értesítette, ők sem kaptak e-mailben a saját oltásukról konkrét tájkoztatást.
2021. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy mégis mire használnák fel ezeket az adatokat? Semmi érdemlegeset nem adtál meg benne, csak az adataid, amik amúgy is regisztrálva vannak...

Szerintem arról, hogy mikor mehetsz, így is értesítenek.

2021. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

#4.


Igen, csak alaphelyzetben nem adok rá engedélyt. Attól, mert pl. a NAV tudja az adataimat, még abból az adatbázisból Rogánék nekem ne küldjenek senkit nem hagyunk magára propagandát.


Ugyanez igaz az oltásra is, ha már egyszer valamiért baromi fontos a regisztráció, az egészségügyi helyzetemet jó esetben ne Viktorék nézzék a LED tévéjükön, hanem legalább a NEAK-hoz fusson be.

2021. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. febr. 4. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
@5 Ja, így oké.
2021. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Enyém felveheted. Egészségügyi dolgozó
2021. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Jön érted a Fekete Volga!


Megtalálnak!

2021. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A háziorvos milyen formában értesíti azt, aki levélben jelentkezett? Telefonon?
2021. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Telefonon
2021. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!