Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononukleozis fellángolhat...

Mononukleozis fellángolhat évekkel később, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan tüneteim vannak, mint pár évvel ezelőtt, amikor (bizonyítottan) elkaptam a mononukleozist, hőemelkedés, éjszakai izzadás, hidegrázás, megnagyobbodott nyaki nyirokcsomó és a vérkép is nagyon hasonló csak valamivel most lightosabbak a tünetek. Én eddig úgy tudtam, hogy ilyen nem lehet és csak egyszer tud gondot okozni egy életben, de az egyik hematológus a tünetek után egyből rávágta, hogy akkor ez térhetett vissza.

2021. febr. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem valószínű inkább influenza. Bár nekem 1 évig tartott a mononukleozisum
2021. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom visszatérhet, olvass utána.
2021. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, de (amit én találtam) mindenhol azt írják, hogy egyszeri dolog egy életben
2021. febr. 9. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha reaktiválódik is a vírus, általában enyhe lefolyású a dolog láz és nyirokcsomómegnagyobbodás nélkül.
2021. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Legalábbis ezt írják.

2021. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!