Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy nem ismerek...

Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?

Figyelt kérdés
Tényleg kamu lenne a covid halottak száma és csak a papírra írják rá a hozzátartozói hogy pénzt kaphassanak? Mert se én se a többi más más megyében élő rokonaim és ismerőseim se ismernek olyat aki ebbe halt meg. Most gondolkozunk a párommal az oltáson de szerintem ennek a vírusnak nagyobb a füstje mint a lángja. Nem tudom érdemes e oltatni mert ha ezzel megmentünk sok embert aki e nélkül meghalt volna akkor az oké akkor megéri. de ki tudja mi igaz ebből. Hogy tényleg meghalt e ennyi ember és mind covidban. Egyébként jelentősen sok az ismerősöm de tényleg nem ismernek covidban elhunytat. Az a durva az egészbe hogy egyszer kiirtam már hogy aki ismer írja le hogy hol megye város falu esetleg kort róla és nevet. (ez azért kell, Hogy tudjuk hogy nem e mindenki arról a bizonyos Debreceni 57 éves Juli néniről beszél) mert ha csak annyit írtok hogy igen igen igen akkor arról nem tudjuk hogy nem e mindenki egyről beszél. Értitek. Tehát kezdem én, idáig én nem ismerek (Debrecenből) továbbá rokonaim ismerőseim Budapest, Gyál, Jászberény, Gyöngyös, Nyíregyháza, Nagyecsed, Nagyréde, Salgótarján, Szeged, ezeken a helyeken élnek egy se ismer.

2021. febr. 7. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a közvetlen kollégám halt meg az 50-es éveiben. De aztán lehet, hogy átverés, és a Bahamákon sütteti magát. Örülnék, ha ez derülne ki.
2021. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek, nem is egyet
2021. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
Előző, nagyon vicces vagy. Sajnos akármiben hal meg vki mostanában, mindenképpen az lesz odaírva, hogy covidban halt meg. És van is ebben valami, hiszen a covid miatt senkit sem látnak el normálisan, így lényegében mindenki a covid miatt hal meg.
2021. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Olyat nem ismerek, aki meghalt volna, de olyat igen, aki lélegeztetőre került, mesterséges kómába is tették. Már lejött a gépről, de kérdéses, hogy felépül-e teljesen. 48 éves.
2021. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Én több embert is ismerek akiz covid tünetekkel vittek kórházba és hamar bele is halt.
2021. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Én is Hajdú-Biharban élek, kis településen, ergo mindenki ismer mindenkit, de nem fogok település nevet írni, főleg nem a személyek nevét. :) Több covid halottunk is van, annyit biztosan elmondhatok. Ha nem hiszed el, akkor mindegy is, mert akkor ez a kérdés is csak a szokásos uszítás, hogy "én aztán nem ismerek egy covidost sem, pedig Debrecenben/Pesten/Győrben lakom, csak ki van ez találva".
2021. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerek több embert is, aki mostanában halt meg. Nem igaz, amit a 3. mond. Akkor írják a halottira, hogy covidban halt meg, ha abban halt meg (értelemszerűen). Az én ismerőseim között volt ilyen is, olyan is. Édesapám rákban halt meg pár hónapja, azt is írták a halottijára. Nagynéném édesapja covidban halt meg, neki meg azt írták.
2021. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Lehetséges, hogy olyan területen (megyében, városban) élsz, amely nem annyira fertőződött a kérdésedben említett betegség által, ezért örüljünk ennek, hiszen nincs az ismeretségi körödben, aki ennek a vírusnak lett volna az áldozata. Jómagam nem tudok ilyen pozitív dolgokat elmondani. Ismeretségi körömben 2020. október hótól számítva hét haláleset írható a Covid számlájára. Számos olyan ismerősöm van, aki pedig átesett a Covid fertőzésen, és annak súlyos szövődményes következményei lettek, amelyek jelenleg is fennállnak.

Azt, hogy nem írom meg, melyik megye, melyik város, melyik település, név szerint kik az érintettek? GDPR.

Nézz körül az országtérképen, mely területek a legjobban fertőzöttek, és akkor már magad is leszűkítheted kissé a kört.

2021. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Én is skepticizmussal áltam hozzá amíg a 40 éves kollegám kimondottan ebbe halt bele, majd később az egyik családtagom is. Rajtam könnyen átment valakit meg leterít
2021. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én sem ismerek senkit, aki meghalt volna covidban, de még olyat sem, aki súlyosabban megbetegedett volna benne. Csak ismerőtől hallottam, hogy nekik vannak ismerőseik, akik így jártak, de ők mind féltek is tőle rendesen, maszkoltak, túlfertőtlenítettek, stb.

Viszont voltak olyan teljesen egészségesnek tűnő ismerőseim, akik a korábbi években haltak meg, amikor még nem volt covid.

2021. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!