Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásba meghalt e már valaki?

Oltásba meghalt e már valaki?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert a mamám és sokan mások is be szeretnék oltatni magukat a vírus ellen. De nem tudjuk milyen szövődményei vannak vagy lehetnek. Akinek van ismerőse aki meghalt az oltásba leirná? Köszönöm.

2021. febr. 10. 20:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
35%
Legfeljebb allergias reakciok miatt.
2021. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
44%

Nincs ilyen ismert eset.


Persze sajnos az internetes bemondásra rengeteg baromság terjed, pl azt terjesztették hogy a debreceni intenzíven beadták a személyzetnek és mind meghalt, ami nyilván egy ordas nagy hisztériakeltő kamuság volt...

2021. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
72%
Az egyik ismerősőm unokatestvére az első oltás utáni napon kapott agyvérzést.Na most azt nem mondom,hogy tuti az oltástól,de akár az is kiválthatta nála.Szerintem kicsit érdekes hogy rögtön másnap meg meghalt.
2021. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
49%

"Az egyik ismerősőm unokatestvére"


Ez kicsit olyan mint a "szomszéd feleségének a kutyájának a harmad unokatestvérének a postásának a szobatársa".

2021. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
35%

Magyarországon nincs még ilyen.

Allergiás reakció miatt történhet majd ilyen, 1-2.

Ha fog, akkor 1 a több millióhoz lesz az esélye.

Hogy a covidba belehal, 2-3%. Ha idős, veszélyeztetett, több.

Ha ide írod ki az ilyen téműjú kérdésed, akkor, ne haragudj, de valami baj van nálad...

Persze mindjárt jönnek azok, akiknek már nyolc ismerősük meghalt egyszerre, velük nem kell törődni.

2021. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
60%

"Kicsit érdekes"

Szerinted hányan halnak meg egy nap? Hányan kapják meg az oltást kb.?

Ezen két adatból könnyen kiszámolható, hogy az adott nap beoltottakból hányan halnak meg egy random valamiben. Elárulom, nem kicsi szám lesz. Persze kinek mi az. Ezek után is érdekesnek találod, hogy meghalt valaki utána?

2021. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
78%
De gondoltam,hogy valaki belefog kötni abba hogy úgy írtam ismerősöm.Akkor ha így jobban tetszik egy kedves ismerősőm akihez hetente 3x átmegyek beszélgetni,és pont ma mondta nekem hogy mi történt az unokatestvérével.
2021. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Értem. Bár én coronában meghaltat sem ismertem. És az ismerőseim sem ismernek érdekes
2021. febr. 10. 20:39
 9/44 anonim ***** válasza:
23%
Témától függetlenül: aki objektíven vizsgálható kérdésekben mások, vagy a saját szubjektív tapasztalataira hagyatkozik, az finoman szólva buta. Ez most nem neked szól, kérdező, hanem úgy általában mindenkinek.
2021. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
67%
Az a buta aki a médiára hagyatkozik!!
2021. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!