Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A 18-59 év közötti, veszélyezt...

A 18-59 év közötti, veszélyeztetett krónikus betegek mikor kapják meg a covid oltást?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, (Zala) valósan mikor kezdik oltani a 60-évnél fiatalabb krónikus betegeket? Házi orvos telója folyamatosan foglalat jelez.

2021. febr. 11. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Már megkezdték.

Nektek hozta be apátok a kínai meg az orosz vakcinát.

2021. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jó..nesze semmi fogd meg jól :((
2021. febr. 11. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már megkezdték, de a krónikus betegeket az Astra Zenecával oltják.
2021. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azzal is.

Amelyik jut éppen...

2021. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Az Astrából csak kevés jött ezt pótolják az orosszal.
2021. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én veszélyeztetett vagyok, de nekem nem szólt senki, regisztráltam is az oltásra. Orvosom fel sem veszi a telefont, mindig foglaltat jelez.
2021. febr. 12. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, h a kínaival, illetve az orosz vakcinával nem oltanak krónikus beteget. A férjem is ebben van, közölte hogy a kínaival, avagy orosz vakcinával , nem biztos h beoltatná magát. / Érszükület, , gyomorfekély, magas vérnyomás. De ha jót akarsz, várd meg a a háziorvos jelentkezését, és ott kérdezed meg h mivel oltanak.
2021. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Éppen ma délelőtt panaszolta a szomszédom, hogy a jövő hétre kapott egy időpontot az oltóközpontba, és annak ellenére, hogy egy csomó betegsége van, az oroszt fogja kapni.
2021. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt a rengeteg orosz meg kínai vakcinát valahogy el kell passzolni..pedig azt mondták, a krónikus betegek ilyet nem kaphatnak.
2021. febr. 13. 19:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Kínaival egyelőre senkit nem oltanak. Szputnyikkal Budapesten oltják a 60-75 év közöttieket, de csak akinek nincs semmilyen betegsége. De abból csak pár ezer adag van. A 60 év alatti krónikus betegeket leginkább Astrával oltják (esetleg Pfizerrel vagy Modernával, ha csak az van helyben)
2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!