Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy gondolják hogy én majd...

Hogy gondolják hogy én majd mások, értük, vagy nagyanyjuk miatt oltatok?

Figyelt kérdés
Ez most komoly? Engem nem tud meg győzni semmilyen érv vagy érzékenyítés zsarolás. Még mielőtt leirnátok utazás se érdekel 1 héten egyszer megyek boltba az kB 2 óra busszal. Érzékenyítés se hat. Szüleim nincsenek nem élnék már. Engem se tudtok be etetni hogy veszélyes max rátok. De értetek nem oltatok

2021. febr. 13. 19:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
👍👍
2021. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Minden cselekvő képes ember el tudja dönteni hogy mit enged be a testébe.
2021. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Ne vedd magadra, érzem a dacot az írásodból..a legtöbb kényszeroltogató fél..te nem..én sem..én sem oltatok anyum viszont igen..mindenki saját felelősségére oltatja be magát..
2021. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%
Tudod, az a normális, ha az egyének tekintettel vannak másokra is, nem csak saját önös érdekeiket nézik, de az már korábbi hozzászólásaidból is kiderült, hogy te egy végtelenül önző ember vagy!
2021. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Senki nem oltat másért nyugodj meg..mindenki magáért oltat estleg abban reménykedik h így nem viszi haza a beteg szüleinek, de ugye mint tudjuk a ruhán is megmarad a vírus..imádom a kényszertagadók álszenteskedését..
2021. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Bocs kényszeroltogatók..kényszertagadók azok mások..XD
2021. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%

Az eü-ben elég sokan vannak, akik másért (is) oltatnak.

És az önző emberek megérdemelnék, hogy egy önző oltatlan orvostól vagy nővértől kapják el a vírust, egy teljesen hétköznapi kórházi tartózkodás alatt. Persze, nem kívánom ezt nekik, mert sokan csak szimplán alultájékozottak a vírust/oltást illetőleg, de a kérdező, az nem. Ő egyszerűen csak önző. Már egy csomó kérdése és hozzászólása volt, amiből ez kiderült.

2021. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
Igen 17es a kórházba kapják el sokan..sőt! hozzáteszem orvos ismerőseim közt sokan nem oltattak..saját egészségünk a saját felelősségünk persze ezt hívhatjuk ezt önzőségnek..
2021. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
14%

Igen, pontosan ezt jelenti az önzés.

Amikor a saját (vélt vagy valós, ebből a szempontból mindegy) érdekeidet mindenki más érdekei elé helyezed, még egy ilyen nagy horderejű esemény kapcsán is. (A koronavírus járvány megállítása elég nagy horderejű, remélem, ebben egyetértünk.)

2021. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
Én nem helyezem a saját érdekeimet más elé(éppen ezért nem tolongok oltásért hagy kapják meg mások) de alá sem rendelem magam másoknak csak ha késztetést érzek rá..szabadon élve de sosem ártva másnak én ezt vallom..de azt is vallom h mindenki csak a saját egészségért és jól működő immunrendszeréért lehet felelős..az h nem fogom beoltatni magam ami valójában csak engem véd, azzal még másnak nem ártok..nincs elég oltás illetve vannak amit sosem oltatnék(pl.kínai)..rns alapút kb ősszel kaphatnék ha egyáltalán rám kerülne a sor.. illetve nem fogom magam 6 havonta oltani +mutációk ellen sem mert nincs értelme..ennyit az önzésről..
2021. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!