Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ön kötelezővé tenné a koronaví...

Ön kötelezővé tenné a koronavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Szavazzon

2021. febr. 13. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
119 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
20%

Mivel agyat nem tudunk adni a laposföldhívő-vírustagadóknak, ezért kötelezővé tenném.

Azzal a kitétellel, hogy a hülyéknek a legvastagabb tűvel és a seggükbe adatnám, hogy mindig emlékezzenek rá, ha majd leülnek.

...és nekik csakis a kínait.

2021. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a kérdést is láttuk már itt párszor. Alapvetően azt gondolom, hogy nem kell kötelezővé tenni. Én beoltattam magam, így sok félnivalóm egy esetleges fertőzéstől és betegségtől nincs. Remélem a nekem fontos emberek is minél hamarabb megkapják az oltást és nekem ilyen szempontból nem kell tovább aggódnom. Mindenkinek a saját döntése, hogy mennyire tartja fontosnak a járvány megállítását. Az vitatható, hogy akik azért szorulnak egészségügyi ellátásra, mert nem oltatták be magukat mennyire jogos ezt a többi ember által is befizetett járulékokból fedezni, de talán úgy keltjük a legkisebb társadalmi feszültséget, ha mindenki maga dönt és megpróbáljuk elfogadni, ha valaki úgy dönt, hogy kiteszi magát egy esetleges igen súlyos és hosszútávú következményekkel is járó betegség veszélyeinek.
2021. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
19%

Senkinek nincsen joga, végigfertőzni a többieket, mert az elhatalmasodott úri kedve éppen az oltástagadást diktálja neki.

Ezért kell kötelezővé tenni.

2021. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
19%

Sohasem lesz vége ennek, ha rábízzuk azokra akik dafke / csak azért is szembe mennek minden normális dologgal.

Szurit nekik!

2021. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
Nem, semmiképpen sem! Mindenkinek saját döntése hogy mit enged be a testébe.
2021. febr. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
90%
A diktatúrák tesznek mindent kötelezővé. A koronaoltásoknak, amiknek a mellékhatásai még mindig vizsgálat alatt vannak, meg a hatásosságuk úgyszint, na az ilyen dolgokat nem szabad kötelezővé tenni. Lehet hogy 100-emberből 98-nál nem vált ki komoly melléktüneteket, de még akkor mindig ott van 2 ember. Velük ne foglalkozzunk? Másrészt mint bizonyították, az új vírusvariánsok ellen (amik miatt most sokfelé zárják a határokat) sok vakcina nem is véd meg. Na ezért nem szabad kötelezővé tenni.
2021. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%
Nem tenném kötelezővé, akik beoltatják magukat azok már nem kapják el a nem oltottaktól, tehát nem értem hogyan fertőzné végig őket?
2021. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
65%
#3 ha te beoltatod magad akkor nem fog egy nem beoltott megfertőzni. Erről ennyit!
2021. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%

“ Az vitatható, hogy akik azért szorulnak egészségügyi ellátásra, mert nem oltatták be magukat mennyire jogos ezt a többi ember által is befizetett járulékokból fedezni”

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Mert aki nem kéri az oltást az nem fizet TB-t? Amúgy, kérem vissza az eddig befizetett TB-t és köszönöm nem kell az ellátás, sem az oltás.

2021. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
87%

Én biztos, hogy NEM tenném kötekezővé.

Aki fél a vírustól, nyugodtan oltassa be magát, de a többi embert hagyják békén!

Különben sincs annyi adag vakcina legyártva, hogy kötelezően minden embert be tudjanak oltatni.

2021. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!