Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Negatív lett a gyorstesztem,...

Negatív lett a gyorstesztem, attól még lehetek covidos?

Figyelt kérdés

Múlthét végén kezdődött ez a mizéria, egy kis torokfájással és köhögéssel. Utána hirtelen 2 napig tartó iszonyat gyengeség kapott el, mára viszont már semmi bajom sincs, csak nem érzek szagokat, de pl egy nagyobb kaja illatot megerzek.

Szerintetek attól még lehetek koronás hogy a gyorstesztem negatív lett?

Csináltak ma PCR tesztet is.



2021. febr. 16. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen, lehetsz koronás. Azért is csinálnak PCR tesztet negatív gyors teszt után.
2021. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, a pcr a legpontosabb, a gyors teszt 50-50%
2021. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a gyorstesztek mind csak lehúzás, pénzkidobás. Karácsony környékén voltam igazoltan covidos és a tegnapi szerológiai tesztem negatív lett. Ingyen kaptam a tesztet ismerőstől és csak kíváncsiságból csináltam meg a tesztet. Na ennyit a kínai szutyok gyorstesztekről!
2021. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gyorsteszt ha negativ, az nem releváns, ha tüneteid is vannak,ilyenkor kötelező a PCR is.
2021. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, lehetsz covidos, hiszen a gyorsteszt csak 90%-ban ad valós eredményt. Ha pozitívat mutat akkor tuti pozitív vagy, ha negatívat akkor van egy kis esély arra hogy pozitív vagy. A PCR a biztos
2021. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pcr se szentírás
2021. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!