Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elképzelhető covid után...

Elképzelhető covid után szívproblémák?

Figyelt kérdés

1 anyám barátnője covidos lett és miután kigyógyult panaszkodott a szívére.

2 miután anyám kigyógyult a covidból neki is szív problémái vannak

3 én sokkal elöttük kaptam el és nekem is néha a semmiből elkezd nagyon gyorsan verni a szivem majd hirtelen lelassul. Akkor is ha csak simán sorozatot nézek és nem csinálok semmit


2021. febr. 17. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelhető
2021. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem lehetséges ez? Másnak voltak hasonló tünetei?
2021. febr. 17. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos bármilyen szervet megtámadhat a covid, és sokszor lehetnek hosszabb távú utóhatásai. Elég sokféle.
2021. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, simán lehet, menj el orvoshoz.
2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy barátom átesett a covidon és ő azt mondta, hogy lehetnek utána szívvel kapcsolatos problémák
2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én novemberben estem át rajta. Anyám majd kér mindkettőnknek időpontot kardiológushoz csak elég ilyesztő ez az egész mert fiatal vagy és ráadásul az asztmám is kialakult amire egy lapáttal a covid is rásegített.
2021. febr. 17. 18:42
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Én kórházban dolgozom és nem kevés ember jön ugyanilyen panaszokkal, úgyhogy simán lehetséges, teljes kardiológiai kivizsgálás kell :) államiban nem tudom mennyire van erre kapacitás jelenleg
2021. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kb márciusra kapunk majd időpontot
2021. febr. 17. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Okozhat szívproblémákat is igen.

De ilyen, hogy időnként hirtelen felmegy a pulzus egy rövid időre, nekem is volt, meg még több emberről tudok akiknek szintén volt ilyen covid után, úgy hogy nem szervi probléma okozta, és egy idő után magától elmúlt. Remélem hogy nálad is így lesz.

Mindenesetre az jó ha elmentek kardiológushoz, az a biztos.

2021. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
EKG-t általában a háziorvos is tud csinálni, valamint kérhet laborvizsgálatot is, Troponin vizsgálatot mindenképpen, és ezek együttes eredménye már adhat némi támpontot, elsősorban arról, hogy sürgős-e az eset, vagy ráér márciusban is.
2021. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!