Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jósoltok ha majusig...

Pistanmalcsik kérdése:

Mit jósoltok ha majusig eltorlik a maszkviselesi kotelezettseget, milyen aranyban lesznek olyan emberek az utcan buszokon akik mégis hordjak a maszkot?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem törlik el.
2021. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Elméleti kérdésként, szerintem nagyon sok ember ugyanúgy hordaná, csak elővigyázatosságból. De ez csak elméleti, mert sajnos a hírek szerint a maszk használata itt lesz még jó sokáig.
2021. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Àlmodozol? Igaz az illuziò megszépiti az életûnket!
2021. febr. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem már attól van agyvérzésem, hogy emberek hőbörögnek egy maszk miatt-amit amúgy más országokban fertőző betegségek esetén szoktak hordani emberek máskor is-miközben alkoholisták és láncbagósok országa vagyunk. Olyan rokonom őrjöng, hogy fullad a maszk alatt, aki napi egy doboz cigit elszív.

Meg hogy nem látják a másik ember mosolyát. Ja mert 2020 előtt teli voltak a metrók mosolygós emberekkel.

A vendéglátósokat, stb. viszont megértem, hogy idegesek.

2021. febr. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lesznek olyanok, akik hordani fogják akkor is, ha már kötelező nem lesz, bár az szerintem nem gond, ha valaki pl. nátha miatt hordani fogja.
2021. febr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Épeszű ember addig hordja, amíg tart a járvány, akár kötelező, akár nem.
2021. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-oska, köszi, egyetértek; én mindíg és mindenhol hordom. Utcán is, és zárt területen éppenséggel nagyon is felteszem.
2021. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!