Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a barátnőmnek mitől fájhat a gyomra? (16N)

Előző héten megvolt neki a menstruációja, és épp mikor lefeküdtünk el is múlt neki. Már egy hete fáj neki a gyomra. Szerdán volt egy kis hányingere is, ami 1-2 percig tartott. Terhes nem hiszem, hogy lehet, mert úgy védekezünk, hogy mielőtt elmegyek, azelőtt kihúzom + barátnőm megnézi, hogy nincs kilyukadva meg ilyesmik. Ami furcsa, hogy ugyan így vagyok én is. Fáj a hasam 1 hete, de nem annyira, mint barátnőmnek. Illetve én eltudok menni wcre, de neki nem mindig megy. Gondoltam, hogy csak székrekedésünk lehet. Kicsit többet is pukizunk. Szóval szerintetek mi lehet?



2021. febr. 21. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A menszesznek nincs köze a gyomorhoz

Szóval használtok gumit? Akkor minek húzod ki?

Lehet olyat ettetek..

2021. febr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyanítom, hogy ettük valami olyat, de ilyenkor rámjön a félelem, hogy mi van, ha mégis terhes? Csak neki gyakrabban fáj a hasa, és kicsit jobban fel is van puffadva.
2021. febr. 21. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!