Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beteg szüleimnek (70 és 66...

Beteg szüleimnek (70 és 66 évesek) holnap kell választ adniuk hogy vállalják e a kínai vakcinát. Mit csináljanak, adassák be nyugodtan biztonságos és hatásos vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Adassák be.
2021. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Bízd rájuk a döntést.
2021. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha esetleg olyan krónikus betegségben szenvednek,ami számukra veszélyes lehet a Covid szempontjából,akkor megfontolandó. Természetesen a betegségük ismeretében,a háziorvosuk tud erre igazán választ adni.
2021. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Bármelyik jobb mint az esetleges betegség
2021. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Én is azt javaslom, beszéljék meg a háziorvosukkal, hiszen a betegségeik fényében kell döntést hozni. Habár, egyes dokik meg akarnak felelni a kormány elvárásaiknak. Ha ilyen orvos, azt fogja mondani, amit a kormánypárti propaganda. 🤔


Apukám 88 éves, még nincs beoltva (adminisztrációs hiba miatt. A régi lakcímén, az előző háziorvosának az oltáslistájára vette fel a kormányhatalom. Várjuk, hogy átlistázzák.) Lényeg. Ő nem szeretne kínai oltást kapni. Még ő is felfogta a nemzetközi hírekből, hogy az időseknek Kínában sem adják, de más országokban sem. Oroszt sem szeretne, jól ismeri, miként működik ott is a világ. Kínában és az oroszoknál a politikai hatalom dönti le, hogy mi jó a népnek és mi nem, nem a tudósok. Ahogy orbán is szeretné.


Alapvetően a döntés a nagyszüleidé! (hacsak nem állnak gyámság alatt) Attól nem kell félni, hogy nem lesznek beoltva, ha most nem kérik a kínait, oroszt. orbánéknak is az az érdeke, hogy minél többen legyenek beoltva. Tehát, amint lesz rá mód, megkapják a nekik megfelelő oltóanyagot azok, akik nem kérnek a kínai és orosz vakcinából. orbán örülhet, hogy legalább be kívánják magukat oltatni!


(halkan megjegyezném: idősek, vagy krónikus betegek esetében az oltásra való reagálás sem mindegy. Hiszen abból is lehet baj. Jómagam is krónikus beteg vagyok, megkaptam az AstraZenecával nemrég. Három napig 38 fokos lázam volt, gyengeséggel, hidegrázással. Kifeküdtem. Legalább hagyott pihenni a család. Az oltás helye fél nap után kezdett fájni, másnapra mintha izomlázam lett volna a tricepszemben.)

2021. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Én tuti nem adatnám, de én 30 éves vagyok.

Ha van valami betegségük, akkor azért megfontolandó. Hogy hatásos-e a vakcina (meg főleg, hogy meddig), vagy csak pofázzák, az majd kiderül...

2021. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Tök egyszerű:


A mérleg egyik részében annak az esélye, hogy az oltástól lesz valami maradandó baja (1000:1-nél is jóval kisebb esély), a másikban a COVID betegség jelent-e nagyobb kockázatot rájuk nézve.


Nem nehéz belátni, hogy jobban járnak az oltással.

2021. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

#7 Nem is 1:1000, hanem 1:1000000 az az esély...


Mindenképpen adassák be ha olthatóak!

2021. febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy döntöttek? Ha kértétek lett valami mellékhatása?
2021. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Háziorvos nem adatná be magának így ők sem..
2021. febr. 24. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!