Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kínai oltással kapcsolatban...

Kínai oltással kapcsolatban vélemény? Ki adatná be, és ki nem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem:D
2021. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Én pláne nem.
2021. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Egyiket sem.

Nem érzem szükségét.

Az meg végképp nem meggyőző,hogy ennyire le akarják nyomni az emberek torkán.

2021. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyiket sem!!
2021. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Beadatnám, nem válogatok, legyen vége a járványnak. 31/F
2021. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Az tényleg elég gáz, amit a politikusok csinálnak (valahogy egy nagyon rossz autoriter szülő stílusát próbálják nyomni nagyban: kisfiam ne dumálj, majd én megmondom, mi lesz neked a jó, erővel ha kell, mert az erőszakból látszik hogy jó szülő vagyok). Ettől még objektíven azt gondolom, hogy aki tényleg erősen ki van téve annak, hogy megfertőződjön, az jobban jár egy kínai oltással, mint egy semmilyen oltással. Bizonyos szempontból pont a kínaival van a legtöbb tapasztalat, hiszen az a legrégebbi, jól bevált technológiát használó fajta. Ettől még gáz, hogy nem vizsgálták be normálisan.


De én nem kaphatom a kínait az alkalmazási előirat szerint, szóval "élesben" nem fog kelleni erről döntenem.

2021. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
#5: attól még nem lesz vége a "járványnak".. Ha akkora bazi járvány lenne, már 1 év alatt kihalt volna az egész utca az összes szomszéddal együtt...!
2021. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

A szomszédunk, akárhányszor szóba került a téma ezerre hangoztatta, hogy ő ugyan sosem oltatná magát, meg minek is stb...

Most az intenzíven fekszik. Lélegeztetni ugyan nem kell, de elég nagy a gáz. A felesége itt sír, hogy mi lesz velük. 2 kicsi gyerek van. A pasi csak 39 éves. Mindenki döntsön, melyik a jobb. Bezzeg most már oltatnának. :(

2021. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Jól van 7-es! Amit te nem látsz a két szemeddel, az nyilván nem is létezik :P
2021. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

9: nálad meg nyilván csak az létezik, amit a tévében bemondanak..


És azelőtt is kerültek emberek az intenzívre, nem újkeletű a halál.

2021. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!