Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik át estek vagy benne...

Akik át estek vagy benne vannak a korona vírus betegségben, azoktól kérdeznék?!

Figyelt kérdés
Milyen volt a lefolyása? Hány nap volt? Milyen tüneteket produkáltak és meddig tartott? Én most vagyok benne. 7- ik nap. Mar jobban voltam, most fáradtság és émelygés kínoz.

2021. febr. 24. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Másfèl hete tart, az elejèn a fejem fájt, hidegrázással kísèrve. Utána hőemelkedès, kapart a torkom majd elkezdtem köhögni, fájt a mellkasom. Közben bedugult az orrom, a hangom kb elment, nem èrzek napok óta semmilyen ízt, se szagokat. A legrosszabb a gyengesèg, egyszerűen abban kifulladok, hogy kimegyek pisilni. A többi tünet azóta viszonylag megszűnt, bár ízeket/szagokat mèg most sem èrzek.
2021. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is másfél hete tart. Első két nap gyengeség, hőemelkedés, fejfájás, kis köhögés. Utána pár napig csak orrfolyás, majd öt napja elmentek az ízek és szagok. Ja, és a hátam az elejétől kezdve fáj. Gyengeséget nem érzek, tudok mélyeket lélegezni gond nélkül.
2021. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Jobbulast nektek. Akkor csak én émelygek. Én szedtem antibiot mert csúnyán kohogtem és nagyon fájt a torkom.

Attól is lehet vajon?

Enni is alig bírok.

2021. febr. 24. 20:23
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
9 nap után nem maradt semmi. Az első három nap voltam csak rendesen beteg, aztán már sétálgattam, nuku karantén.
2021. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

38 éves nő vagyok, alapbetegség nélkül, és nem dohányzom.

3.5 hétig voltam beteg.

Tünetek: 38-39.5Cfokos láz, köhögés (éjjel ébren ültem az ágyban miatta), erős bőrfájdalom, szemfájás, száraz, habos száj, ami miatt enni sem tudtam, ízlelés elvesztése, ízületi fájdalmak, "szőrnyelv" kialakulása (B komplextől helyre jött), állandó fáradtság és folyamatos 130-145ös pulzus.


Szedett gyógyszerek: Tamiflu, Asi Sandoz, Azibiot, Ambroxol, Aspirin Complex, B komplex


A betegség után: a szívemre azóta szednem kell a Bisoprorolt.

2021. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jobbulast neked is, én a 9.napnál járok.

Émelygés 3 napja.

Úgy gondolom az antibiotikumtól. Bar mar több napja elfogyott. 3 napos kúra volt. Még mindig a gyengeség, az ember éjjel sem tudja magát kipihenni. Valoban soha nem lesz vége vírus, úgy érzem. Borzasztó!

2021. febr. 26. 05:52
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért kell gyógyszer a szívedre?
2021. febr. 26. 05:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert nem múlt el a 130as pulzus, hanem úgy maradt... Március 12-én megyek kardiológushoz.
2021. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az komoly! Mielőbbi gyógyulást neked!
2021. febr. 26. 13:03
 10/20 anonim ***** válasza:
Köszi!
2021. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!