Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a mentősnek azt mondtam...

Ha a mentősnek azt mondtam nem baj ha meghalok (covid) akkor ha kiszabadulok a karanténból lehet h pszichiátriára küldenek?

Figyelt kérdés

Pár napja teszteltek mert épp full ki voltam ütve és covid + lett. A mentős azt mondta hogy van baj. Mondom én - nem baj ez mert az se zavar ha meghalok. Erre furcsán nézett rám, és mivel szerintem látta hogy nekem már tényleg mind 1 - azt mondta hogy most biztos csak a magas láz miatt látom így. Meg hogy majd vissza tér az élet kedvem.

De most kicsit parázok hogy tényleg komolyan vette. Főleg hogy kiderült hogy a lábam is el volt törve, és rossz helyen forrt össze mert nem mentem el vele orvoshoz. Így most kiáll belőle egy dudor. De a házi orvosnak is mondtam hogy nekem már mind 1.

Viszont tényleg csak a láz miatt mondtam ilyen hülyeségeket, mert amúgy senkinek nem szoktam nyiltan elmondani hogy én végül is várom már a halált. Nem lennék öngyilkos, de ha véletlen meghalok az se zavarna. Viszont a pszichiátriát mindenképp el akarom kerülni! De attól félek ha most megvizsgálna egy pszichológus/pszijáter akkor nagyon hamar rájönne hogy belül én már feladtam ezt az életet.. Direktbe ugyan nem végeznék önmagammal, de ha olyan dologba halnák meg amiről nem tehetek (pl túladagolás, vagy vírus) az egyáltalán nem zavarna.

Ha a tébolyult személyiségem észreveszik akkor hogy tudom elkerülni hogy diliházba vigyenek?



#önértékelés nélkül
2021. febr. 25. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Itt komoly problémák vannak.


Szia!

2021. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A mentősök hivatalból túltolják a covid dolgot. Éngem sem érdekel ha meghalok benne, mert amilyen világot teremtett, abban nem is élnék már szívesen.
2021. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!