Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha regisztraltam az oltasra,...

Ha regisztraltam az oltasra, de kulfoldon elek, akkor majd random hazahivnak miatta?

Figyelt kérdés
Volt mar valaki ilyen helyzetben, hogy az oltasa miatt tobbhetes kenyszerszabadsagot kellett kivennie? Vagy ha elerheto lesz a vakcina szamomra, akkor is csak egyfajta idopontban tudjak beadni az oltast? Esetleg kikuldik nekem kulfoldre? Hiaba dolgozom EU-s orszagban, itteni vakcinarol nem is almodhatok egyelore.

2021. febr. 25. 22:32
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
76%

Persze, kiküldik neked postán...

Ne viccelj már!


Abban az országban jelentkezz oltásra, ahol dolgozol. Elvégre ott fizeted az adókat, járulékokat, ott költöd el a keresetedet... akkor most ott is oltasd be magad.

Érdekes, ilyenkor jó a magyar egészségügy...

2021. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha EU-s országban dolgozol, akkor ott vagy biztosított. Ilyenkor a magyar TB nem él, nem vagy itthon jogosult az oltásra. Nem lehet valaki két országban egyszerre biztosított.
2021. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak aprilisig tart az itteni szerzodesem. Utana meg nem tudom mi lesz.
2021. febr. 25. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha hívnak oltani visszaválaszolod, hogy már megtörtént, vagy új időpontot kérsz, vagy nem tetszik az aktuális vakcina. De meg is gondolhatod magad, hogy nem kéred.
2021. febr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkepp kerem, csak nyilván a jenlegi helyzetben nem tudok egyik naprol a masikra hazaugrani.
2021. febr. 26. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a háziorvos értesít, vele kell megszervezned a dolgot. Nyilván ha itthoni oltást akarsz, akkor haza kell jönnöd, senki nem fog kimenni hozzád külföldre oltani.
2021. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ez most jutott eszedbe? Amikor regisztráltál, hol járt az eszed?
2021. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!