Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz, hogy több százezren...

Igaz, hogy több százezren veszítették el a szaglásukat és ízlelésüket maradandóan Magyarországon a járvány miatt? Ez mennyire lehet igaz/valós szám?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Hogy mennyire maradandóan azt még nem tudni. Gyerekemnek november óta nincsen szaglása. Remélem nem marad így örökre, de eddig semmi javulás nem törtét a legerősebb szagokat sem érzi, csak hogy hidegebb vagy melegebb valami.
2021. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Dehogyis! Itt Magyarban folyton bűzlik vmi...
2021. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
nekem is november vége óta van így...kb. 2 hétig nem volt egyáltalán, utána javult egy kicsit, és azóta ugyanaz a helyzet. enyhén, nagyon közelről érzem az illatokat, szagokat, de csak úgy a levegőben, távolról nem.
2021. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Bontok egy sört, izgalmas este ígérkezik.

Várjál kérdező mindjárt eléred a célod a hangzatos kérdéseddel, idetévednek az M1 híradó keménymagját alkotó már szép korú honpolgárok.

És elmondják csak orbán segíthet, menjél oltatni, mert attól még a sivatagban is kinő a fű annyira kemény a cucc.

2021. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Itt már csak Orbán segíthet. Menjél oltani. A sivatagban is kinőtt a fű.
2021. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Hála Orbán Viktornak már elérhető számodra is többféle oltás is, hogy nehogy tovább romoljon a helyzeted.
2021. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

A lányomnak hamar visszajött, rá két hónapra fantomszaglása lett, ami már kb két és fél hónapja tart. Reméljük, hamar elmúlik most már, mert eléggé megszenvedi, hogy mindent brutálisan büdösnek érez.

Nekem tegnap ment el a szaglás teljesen, de már ezt rosszul viselem.

2021. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Én a 7.napja vagyok covidos, ma tudtam kikelni az ágyból, de se a szaglás se az izlerlés nem ment el.
2021. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

#8 Nem akarlak elkeseríteni, de a gyerekemnél sem azonnal jelentkezett.

Amúgy a többségnél nincsen szaglás vagy ízlelés vesztés. Remélhetőleg nálad sem lesz, ahogy nálam sem volt.

2021. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Kamu.
2021. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!