Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan a fenéből jön ez az...

Honnan a fenéből jön ez az oltástól rettegés?

Figyelt kérdés
A legelső oltásokkal voltak esetleg régebben bajok, de az is sokkal több ember megmentett. A mai technológiával meg szinte kizárt hogy komolyabb betegséget okozzon, nagyon sok nem is tartalmaz vírust. Mégis mitől félnek, hogy és milyen mellékhatást okozna?? Ha valamire az oltásokra nem jellemző akár hosszútávú mellekhatást okozzon, es paracetamol tablettának nagyobb kockázata van.

2021. márc. 2. 20:47
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
54%

Oltasd magad akár hányszor csak akarod:D nekem k..ra nincs rá szükségem.

Nem félnek az emberek tőle csak tudják, hogy egy nagy f..ság az egész.

Nem zárja ki hogy megbetegszel ha beoltod magad...

2021. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
34%
Ez is a kisgyermekkorra vezethető vissza,amikor még majdnem mindegyikük félt az injekciótól.
2021. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
50%
Mert az emberek hülyék. Ennyi.
2021. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
53%

Részben politika, részben ostobaság.


Nem zárja ki, hogy megbetegszel -"csak" 80-90 %-ban-, de több esélyed van rá, hogy életben maradsz, vagy nem a szövődményekkel fogsz kinlódni hosszasan.

2021. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
39%

Nem baj, ha sok az ostoba. Legalább hamarabb sorra kerülök.

(A szomszéd 25 éves srácot most vitték el hordágyon coviddal.)

2021. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Első komment egyből alá is támasztotta a jelenséget...
2021. márc. 2. 21:16
 7/56 anonim ***** válasza:
87%
A jelenlegi covid oltás elutasításának két fő oka van szerintem, az idióta chippes,billgécces konteókat nem ideértve. Első a kényszerítés, hogy a szinte veszélytelen vírus elleni, ÖNKÉNTES oltást védettségi zsarolással tukmálják az emberekre és amit nagyon erőltetnek az gyanús lehet. Második a döntéshozókkal szembeni bizalmatlanság, eddig folyamatosan átvertek, rémisztgettek minket (ha nem maradsz otthon 100000 halott lesz egy hónap alatt, stb rémhírek), akkor miért pont most kéne elhinni nekik, hogy ez milyen jó oltás.
2021. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
88%
Ja és még mielőtt itt szétszednek A Tudomány képviselői, nem hiszem, hogy meg akarnak ölni a vakcinával, biztosan hatásos is, de te megbíznál századszorra egy olyan emberben, aki már kilencvenkilencszer átvert előtte?
2021. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
73%

Minek oltással be magam, ha 100%-ban egészséges vagyok?

Ne gyertek azzal, hogy megelőzés és hogy honnan tudom, hogy egészséges vagyok.

Számomra egy összekutyult valami nem megelőzés.


Megelőzés a következők: egészséges mozgásban gazdag életmód, meditáció, stresszmentes élet, tehát testi-lelki egészség, amiért minden egyes nap tenni kell.


Egyedül csak az évenkénti nőgyógyászati szűrésre megyek, akkor lát engem orvos.


Mindenki a saját egészségével foglalkozzon. Beteg csak az lesz, aki arra fogékony.


Ja, és az a legviccesebb, hogy kijelentették, hogy akkor is elkaphatod, ha be vagy oltva. Egy oltásnak nem pont az lenne a lényege, hogy utána ne legyél beteg? Ez olyan, hogy beoltatom magam kanyaró ellen és mégis beteg leszek. Tudom, most az a szöveg, hogy kevésbé leszel akkor beteg..stb. 😒🙄


Oltással be magát mindenki, aki akarja. Viszont ne kényszerítenek rá, ne korlátozzák a szabadságjogokat, ha én ezt egészségesként nem teszem meg.

2021. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
24%

"és amit nagyon erőltetnek az gyanús lehet"


Esetleg nem gondolod, hogy azért erőltetik, hogy minél hamrabb, biztonságosan újra lehessen nyitni az országot?


"ha nem maradsz otthon 100000 halott lesz egy hónap alatt, stb rémhírek"


Egyrészt ilyet szerintem senki nem mondott, másrészt pont azért van kevesebb halott, mert az intézkedések működnek.


"Minek oltással be magam, ha 100%-ban egészséges vagyok?"


Mert legyél akármilyen egészséges, az immunrendszered nem feltétlenül fogja tudni, hogy mit kezdjen egy olyan kórokozóval, amit még soha sem látott. Másrészt a továbbadás esélyét is nagy mértékben lecsökkenti, ha be vagy oltva.


"Számomra egy összekutyult valami nem megelőzés."


Azért az remélem megvan, hogy az életed során már jópár ilyen "összekutyult" valamit kaptál, megelőző célzattal ;)


"Beteg csak az lesz, aki arra fogékony."


Ennek semmi értelme.


"Ja, és az a legviccesebb, hogy kijelentették, hogy akkor is elkaphatod, ha be vagy oltva. Egy oltásnak nem pont az lenne a lényege, hogy utána ne legyél beteg? Ez olyan, hogy beoltatom magam kanyaró ellen és mégis beteg leszek."


A kanyaróval is meg tudsz fertőződni, akkor is, ha be vagy oltva. Meg bármivel. Nem tudtad? Csak fel se fog tűnni, mivel az oltással felkészített immunrendszered kezelésbe veszi. Ugyanez a helyzet a SARS-Cov-val is.

2021. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!