Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Balassagyarmaton, Kormáromban,...

Balassagyarmaton, Kormáromban, Enyingen, Szekszárdon tényleg nagyon durván elszabadult a járvány?

Figyelt kérdés

Vagy csak a szokásos pánikkeltés megy? Nálunk, Makón nem érezni, hogy nagy gond lenne, legalábbis még.


A fent leírt városokról olvastam a face posztok között, hogy nagyon cinkes a helyzet. Valaki helybél meg tudja erősíteni vagy cáfolni?



2021. márc. 3. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kamuznak, illetve eltúlozzák...


De igazából nem tudjuk szerintem hogy amúgy igaz e. Hiszen nem látszik semmi... Az hogy maszkos emberek mindenfele meg bezárt üzletek vendéglők, az nem újdonság mostanában. De kórházba nem engednek be csak úgy. Oda nem látunk. Szóval bármit mondhatnak.

2021. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!