Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg évente 4-6X kell...

Tényleg évente 4-6X kell oltani az embereket csak pár hónapig hatásos papíron is és ugyanúgy elkapja a Covidot a beoltott egyén, és ugyanúgy fertőz, mint a nem beoltott? Akkor kérdem én mire való?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 15:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Gondolj bele mekkora üzlet 8 milliárd ember beoltása. Ha ezt még beszorzod 4-6-al, akkor valóban ügyes biznisz. Azzal nem számoltak, hogy nem sokan akarják magukat oltatni. Gyorsan kitalálták a " nem utazhatsz, nem nyaralhatsz" fenyegetést.
2021. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanúgy elkapod a fertőzést, de a szervezeted már fel lesz készülve rá a vakcina által, így könnyebben legyőzi. Izraelben a lakosság 40%-át beoltották, statisztikák alapján a beoltott ember nem fertőz, csak 5-10%-ban. Lehet, hogy bizonyos időközönként kellesz vakcinázni, sőt valószínű, de ez ugyanígy működik az influenzánál is. Egyéb kérdés?
2021. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

"Tényleg évente 4-6X"


Elsejétől minden hétfőn kell már.

2021. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a nanobotokról? Elvileg csak elektronmikroszkópal lehet ki jelezni.
2021. márc. 3. 18:44
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
Ja, hogy te troll/idiota vagy. Akkor feleslegesen valaszolgatunk.
2021. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

mért hogy követezik a kérdésemből hogy troll idióta vagyok?


[link]


2004ben voltak 400nanométeren ma mekkorák lehetnek 17évvel később? Mért gondolja mindenki ennyire irreálisnak ezeket a dolgokat? Talán mer nincsenek képben az elképesztő szintű technikai fejlődéssel? Meg olyan nehéz hátsó hajlamokat ki nézni az uralkodó osztályból?

2021. márc. 3. 19:19
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Miert gondolod, hogy a covid oltasokkal adjak be, nem pedig a kotelezo vakcinakkal meg gyermekkorban? Sokkal okosabb dolog lenne azokkal beadatni.
2021. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem gondolok semmit erről én beszélgetni szeretnék a nálam sokkal jobban értőkel. A wikipedia nem egy asztrológikus vagy ezoterikus oldal. Nem somamama írta. Másik meg hogy mostanra lesz a leg valószínűbb hogy el jutott ere a szintre a világ szal hogy meg haladjuk az embert és lassan feleslegesek leszünk ezen a földön. Te nem gondolod hogy a tőkés osztály beteg vágyainak jobban meg felelne egy börtön bolygó amiben azt tehetnek amit akarnak akárcsak a piramis építő rabszolgák idejében? Egykor rajongtam az ilyen kütyükért de már látom a másik oldalát. És ha most még az is de lassan ez már nem lesz scifi.
2021. márc. 3. 21:05
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
Menthetetlen vagy.
2021. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Mindig is ki figuráztam az össze esküvés elmélet hívőket de mégis el tudom képzelni szal ki tudom nézni az uralkodó osztályból a történelmünk alapján lásd 731, gulág stb hogy ezt az egészet is ők fejlesztették ki és szabadították ránk. Mi pedig csak kisérleti egerek vagyunk. Még pedig azért mert jár már itt a technika. Ez a dúrva. hogy ami 5éve még paranoia lett volna már lehet hogy nem az. És nyilván nem tudok konkrétan semmit akkor nem is igyekezném meg érdeklődni hogy mi van csak hát sok bizalom nem él bennem a technika meg tényleg négyzetesen gyorsul.
2021. márc. 3. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!