Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ciki ha nem zavar, ha olyan...

Ciki ha nem zavar, ha olyan kapja el a koronavirust, es lesz nagyon beteg aki semennyire nem vedekezik ellene?

Figyelt kérdés

Kolleganom elkapta 40 evesen a koronavirust, ferje is tole.

Mindketten korhazban vannak, pedig sosem voltak betegek.


Mindenki sajnalja oket, de ok azok akik sosem hordtak maszkot, nem tartottak tavoslagot se stb.


Baj ha ilyen esetben ez engen teljesen hidegen hagy?


2021. márc. 3. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki.
2021. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%

Nem. Ha valaki olyan hülye hogy nem tanul más kárából, akkor tanuljon a sajátjából.

A nővéremnek is van egy ilyen kolléganője. Ő és a férje karácsony körül kapták el. A nőnél enyhébb lefolyású volt, nem is került be a kórházba, viszont a férje igen, és meg is halt.

2021. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, hogy ide pofatlankodok, de talán itt tudom feltenni a kerdesemet a legjobb helyen.

Ti beoltatjatok magatokat? Tok ciki, de én félek az oltastol. A családban már volt koronás, nem kaptam el vagy tünetmentesen atestem rajta.

Viszont vannak betegségeim (kezdődő cukorbaj, illetve a majmegnagyobbodas + 3joindulatu daganat rajta) és félek beadatni a vakcinát, mert most 100%osan elem a napjaimat, mármint egyik bajom sem okoz tünetet, de mi van ha a vakcinatol beteg leszek és nehezen fogom viselni? 🙁

2021. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Ez lutri
2021. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Kedves harmadik.

Igazabol csak fogom a fejem :)

Cukorbaj az egyik fo rizikofaktor, majmegnagyobbodas se gyerekjatek.


En 32 eves vagyok.

2 percet nem gondolkodtam, hogy bedassam-e?

Nekem egyertelmu volt, hogy hw hivnak, megyek.

Te helyedben en beadatnam, de a dontes a tied.

2021. márc. 3. 20:25
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
#3, a vakcinától max lázas leszel pár napig, amire beveszel egy lázcsillapítót, és probléma megoldva. De szerintem vegyél a patikában antitest tesztet (7500 Ft-ért láttam), az kimutatja, ha már úgyis védett vagy. Ha meg nem, és most lehetőséged van oltatni, akkor élj vele, mert várhatóan pár hét alatt nagyon föl fog futni a betegszám, és elég reménytelen lesz elkerülni, hogy elkapd, hacsak nem zárkózol be otthon 3 hétre. Ráadásul a kórházak is 200%-on fognan menni, szerinted ha bekerülsz, mennyi figyelem jut rád, pláne az alapbetegségekkel?
2021. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Én 22 éves vagyok. De köszönöm a válaszokat, 3-as voltam.
2021. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Nem ciki. Én sem sajnálom azt aki majd az oltástól lesz rosszul...
2021. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Én pont fordítva tapasztaltam. Azok lettek inkább betegek, akik rettegtek és azok úszták meg szinte tünetmentesen, akik tojtak az egészre.
2021. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Nem ciki. De akkor engedd meg, hogy én se sajnáljam azt a sok birkát, aki miatt be vagyunk zárva és akik a maszkhordás miatt bakteriális tüdőgyulladást kapnak, vagy akik addig rettegnek, amíg tényleg betegek nem lesznek a rettegéstől.
2021. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!