Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A COVID-19 vakcina beadása...

Csete Tamás kérdése:

A COVID-19 vakcina beadása után (Pfizer) mennyi idő után jelentkezhetnek mellékhatások?

Figyelt kérdés
Ha valaki megkapja az első Pfizer-dózist, mennyi idő után tapasztalhatóak a mellékhatások?

2021. márc. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Pár óra.
2021. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első után mindenki azt mondta, nem érzett semmit. A második ütötte ki őket. Déleben megkapták, este már rosszul voltak, nem tudott egyikük dolgozni másnap. Negyednapra rendbe jöttek.
2021. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem mellékhatás. Hatás. Immunreakciót kell kiváltania, az pont ilyen.
2021. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
3-aska fogalmazott jól. A mellékhatás más, mit egy reakció.
2021. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

ma 09:49


Hagyjuk már ezt a bullshitet

Éves influezna oltás miért nem ütött ki soha?

Amikor mentek ide-oda nyaralgatni és beadtak 4-5 féle oltás trópusi betegségek ellen az miért nem ütött ki soha?


Egyszerűen qva hamar össze lett doba az oltás és kész. Nem tudom ezen mit kell szépíteni

2021. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Majd lesznek itt halálesetek is a vakcina miatt, csak nyilván a CovidDiktátor el fogja tussolni ezek publikálását.
2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha van mellékhatás az csak jót jelenthet..

[link]

2021. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

márc. 9. 18:17


Ezek szerint minden más oltás szar, mert eddig nem volt mellékhatása semminek. Csak a covid oltás jó mert annak van xddd


Tanuljatok már meg érvelni pls köszi

2021. márc. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A csecsemőknek is vannak oltásaik és amikor direkt szól az orvos hogy figyeljük mert belázasodhat.Nem minden oltásnál fordulhat elő mellékhatás. Ez csak egy példa. Nem minden oltás egyforma és két ember két szervezet sem.
2021. ápr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én Pfizer-t vettem fel. Mellékhatása annyi volt,hogy a karomban egy minimális izomláz jelentkezett. Szerintem a 2. oltásom után lesznek komolyabb hatások.
2021. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!