Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki regisztrált az oltásra és...

Aki regisztrált az oltásra és már meg is kapta, azt hogyan értesítették, hogy mikor és hova kell mennie?

Figyelt kérdés
Ha a neten regisztrált, akkor e-mailben jött az időpont? Nem nagyon hinném, hogy a háziorvosom tudja a telefonszámomat, nem is vagyok telefonközelben nap közben, mert dolgozom, és egyébként sem emlékszem rá, hogy a netes regisztrációkor egyáltalán meg kellett-e adni telefonszámot... Szóval mire számíthatok?

2021. márc. 3. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Telefonon hivta a haziorvos az egyik ismerosomet.
2021. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
A gődénybirkák.
2021. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Az előző választ nem ide szántam.


Van akit a háziorvos értesít telefonon, most a 60 alatti krónikus betegek sms-t fognak kapni.

2021. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És aki vonalas telefonszamot adott meg?... Megnéztem és csak telefonszamot kérnek regisztrációkor, nem kimondottan mobilt, úgyhogy én valószínűleg a vonalasat adtam meg, ha egyáltalán megadtam... És egyáltalán nem biztos, hogy egyedül vagyok ezzel... Módosíthatóak a megadott elerhetosegek?
2021. márc. 4. 05:21
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam. Gondolom annak e-mailt küldenek, bár ezt senki nem mondta.
2021. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Smst kapunk a mai nap folyaman, akik vonalas szamot adott meg azt szerint felhivjak vagy emailt kuldenek.

Egyebkent eddig is telefonon kerestek az embert.

2021. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%
Megy érted a fekete autó....
2021. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Milyen vonalasod van kerdezo? Erdemes lenne lecserelni olyanra, ami szamkijelzos, igy ha keresnek, vissza tudod hivni oket, mar ha nem titkositottrol hivnak,bar ketlem.Mar nincs vonalasunk, utoljara 10 eve viszont ilyen szamkijelzos volt, gondolom meg gyartanak, nem egy rossz dolog.
2021. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok minden ügynököt visszahívni, aki valamit rám akar sózni, azért nem használom a számkijelzőt.


De azért internetes regisztráció esetén annyira alap lenne az e-mailes értesítés, mégse hallok ilyesmiről...

2021. márc. 4. 13:06
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem logikus, foleg ha idosekrol van szo, akiknek a regisztraciot is nehez volt megoldani,mert mondjuk nincs gepuk, okostelefonuk.

Logikusabb a telefon, egyertelmuen.

2021. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!