Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A korlátozások, az oltások, a...

A korlátozások, az oltások, a maszk ellenére is növekszik a fertőzöttek száma? Nem lehet hogy pont azért mert az immunrendszert a túlzó hiigénia, a másokkal nem találkozás gyengíti le?

Figyelt kérdés
Az antibakteriális kézmosók rendszeres használata pl "leszedi" a bőr természetes védekező rétegét. A túlzottan steril környezetben pedig jobban terjednek és telepszenek meg a kórokozók is. Hangsúlyozom a túlzásba vitt fertőtlenítésre gondolok.
2021. márc. 4. 09:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem csoda, hogy növekszik.


Korlátozások: átgondolatlanok, pl. este 9-kor nem mehetek sétálni a párommal a faluban, vagy nem ihatok meg egy teát a kávézó kerthelyiségében, de a szupermarketekben nincs korlátozva a vásárlók száma és tömeg van, a vonaton tömeg van...


Oltások: még elhanyagolható részét oltották csak be a társadalomnak.


Maszk: sokan nem hordják, vagy nem megfelelően.


Így nem csoda, hogy ezek nem tudják meggátolni a terjedést. Életszerűbb, átgondoltabb szabályok kellenének, és azokat be is kéne tartatni.

2021. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig a túlzó hiigénia, a hosszú ideje tartó másokkal nem találkozas miatt gyengül le az immunrendszer, ami miatt ha újra találkozik mással/másokkal akkor nem fog tudni olyan hatékonyann vedekezni mint előtte. Kb mintha x év oxigénsátor után valaki a szabadban vesz levegőt, azonnal beteg lesz a levegőtől is. Amikor nem volt oltás akkor nem terjedt ilyen gyorsan. Egyébként a többi orszagban is ahol oltanak uez a helyzet. Egyről sem hallottam hogy csökkenne a fertőzöttek száma. Sőt, mindenhol elvileg növekszik.
2021. márc. 4. 10:06
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

#2

Fura, én az Egyesült Államokat és Izraelt nézegettem, mindkét helyen jól alakul a helyzet a tömeges oltással együtt.

Hol romlik annak ellenére, hogy nagy embertömegeket oltottak már be?

2021. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

De pontosan ezért. Csak a rettegők ezt nem fogják fel, holott már számtalan esetben bebizonyosodott és sokat gondolkodni sem kell hozzá, ha az immunrendszert szabadságra küldjük, akkor nem lesz ami megvédjen minket. Olyan ez, mint a sport, ha nem edzel egy ideig, csak tunyulsz, akkor utána már nem fogod tudni felemelni azt a súlyt, amit előtte fel tudtál.

Arról nem is beszélve, hogy a maszkban megtelepszenek a baktériumok és bizony a betegek többsége bakteriális tüdőgyulladásban szenved, a covidot bőven túlélné, de ezt meg már nem biztos.

2021. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy is. Hogy mered megkérdőjelezni a politikusok állításait? Ők sosem hazudnak! Amit a politikusok mondanak, az a tévedhetetlen szent igazság.
2021. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Európa hogy úgy mondjam "kivétel". Németországban 2 hónap alatt tartományonkent átlagban 5 százalékát oltották be. Merkel azt hiszem 35 százaléknál akar majd kicsit lazítani. A németeknek kivan a ... uk már. Meg kellene nézni hogy országoknént a lakosság népességének számához viszonyítva mennyi a fertőzöttek száma. Több millióból 100-200 ezer akitív fertőzött van. Es nem vagyok sem oltás ellenes sem Gödény hívő, de nem véletlen hogy sosem százalékban mondják az aktív fertőzöttek számát.
2021. márc. 4. 10:13
 8/24 A kérdező kommentje:
6-os, na erről sem beszélnek nagy nyilvánosság előtt!
2021. márc. 4. 10:20
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

A félelmet kihagytad, kérdező. A félelem gyengíti az egyik legjobban az immunrendszert. És az elmúlt egy évben a propaganda, a politikusok csak a félelmet nyomják le az embereken, már akin tudják.


Itt van erről egy rövid videó: https://www.youtube.com/watch?v=W_-F9rRJyhM&feature=emb_titl..

2021. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem lehet
2021. márc. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!