Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalok! Ti is várjátok már,...

Fiatalok! Ti is várjátok már, hogy beoltsanak titeket? Nektek is ekörül forog a családi beszélgetés az elmúlt hónapokban?

Figyelt kérdés

Engem maga a jarvany nem erdekel,2x atestem rajta, szuleim is, akik bár 60 alattiak, már megkapták az oltást. Viszont tisztában vagyok vele, hogy oltás nélkül nem térünk vissza a normalitáson. Sok múlik majd rajtunk is fiatalokon, hogy be vagyunk-e oltva.


26/F



2021. márc. 4. 22:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
50%
Nem várom különösebben. Átestem rajta ősszel enyhe tünetekkel, különösebben nem tartok a vírustól. Ennek ellenére ha jut olyan oltás, aminek van EU-s engedélye, természetesen beoltatom magam, egyrészt miért ne, másrészt pedig hogy ne lehessen a továbbiakban erre hivatkozva korlátozni a szabadságomat. 24/F
2021. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
40%
Én örülnek neki, ha jutna nekem is nyugati oltóanyag, de nem kaptam ma értesítést, sajnos.
2021. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
55%
Majd beoltatom magam, ha úgy látom, hogy ezzel véget vethetek ennek a szenvedésnek. De mivel intelligens a vírusunk most a fiatalabbakra veszélyesebb, 1 hónap múlva megint az idősebbekre lesz. Néha nem érdekli az se, ha már védve vagy akár egy oltástól akár mert már átestél rajta és rendelkezel antitesttel vagy mivel, mert ettől te ugyan olyan potenciálisan fertőző vagy mint bárki más, ezért nem kapsz felmentést SEMMIBŐL. Adasd újra 6-4 hónaponként, mert kell lőrincnek a pénz amikor megnyílik a nemzeti oltóanyag gyár... Ilyen körülmények között úgy érzem soha nem lesz vége.
2021. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
57%
Egészségügyi dolgozóként már beoltottak. Vártam az oltást, mivel koromnál fogva még ha jó eséllyel nem is kötök ki lélegeztetőgépen, de egy "sima" lázas fetrengés akkor sem hiányzik, se semmilyen potenciális hosszú távú szövődménye a betegségnek. (Nem, nem az oltásokra jellemzőek a hosszú távú szövődmények, hanem a fertőzésekre!) Meg nem utolsó sorban terjeszteni is sokkal kisebb eséllyel terjesztem.
2021. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Van nekem igazi gyógyítóm és Ő már beoltott. Nem szorulok rá emberek hazugságára.
2021. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
22%
#5 Gödénybirka vagy?
2021. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%
igen, igen.
2021. márc. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem. És hát nem is tudok rajta mit várni mivel nem oltatom be magam. Most nemrég volt egy családi összejövetel szülinap miatt de erről nem is beszéltünk.
2021. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
65%
Köszönjük a napi propagandát.........
2021. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%
Ja #9-es.Nem elég a tv-ben és rádióban🐑
2021. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!