Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek honnan ered ez a...

Szerintetek honnan ered ez a koronavirus? Lehet mesterséges, mi most a hivatalos álláspont?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Az ember túl közel került a vadvilághoz, így valószínűleg ''átugrott'' egy denevérfajról. Ha nem állunk le a természet pusztításával, ez csak egy kezdeti kis kellemetlenségnek fog tűnni azokhoz képest, amik majd csak következnek.
2021. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
2021. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

1

Ja, sosem voltunk még ennél közelebb a természethez.

2021. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
#1 vagyok. amilyen állatkereskedelem folyik a világban, nem, nem igazán. Nézz meg 1-2 képet a vuhani piacról barátom! Az illegált már meg se említsük. Túlságosan beavatkozunk.
2021. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
''Az emberi hülyeség és az univerzum végtelen, bár az utóbbiban nem vagyok biztos''. - Albert Einstein
2021. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
3as! Ne forgassad ki, amit más mond. Ez erkölcstelen! Azt írta, a vadvilághoz van közel. Azaz a vadakkal van kapcsolatban, nem a természettel. Kéne tudni a magyar szavak jelentését mielőtt trollkodni tetszik!
2021. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

Igen, erre én azt írtam, hogy sosem voltunk még közelebb a természethez. Mi ezzel a baj? A vadállatok nem tartoznak a természetbe? Szerintem az ember nem vadállatokat evett a törzsfejlődés elején?

2021. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
szerinted*
2021. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Tájékozódj kicsit többet. :) #1 vagyok. Nyilván azokat evett, de nem szedte össze hobbiból százával az állatfajokat, hogy aztán értékesítse őket.
2021. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendben, köszönöm a tippet, professzor úr! :)
2021. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!