Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik szerint nincs járvány,...

Akik szerint nincs járvány, milyen hivatalos adatra hivatkoznak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Trollkodok csak.
Összeesküvéselmélet hívő vagyok.
Egyszerűen buta vagyok.
15 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Senki nem mondta, hogy nincs járvány. Egyébként neked milyen hivatalos adatod van a napi fertőzöttekről? (a kormány média nem forrás csak szólok)
2021. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem mindenki tudja, hogy van járvány, de már mindenkinek ki van vele a farkincája!

Senkit nem érdekel már!

Egyre inkább a feszültség vírusra lesz ez.

Az “első hullámban” (mintha a normandiai partraszállásról lenne szó…) még mindenki “hitt”, igyekezett megtenni mindent és beáldozni mindent!

Most itt van a harmadik, van már vakcina, hordja mindenki a teljesen egészségtelen maszkot még a munkában is!!!! Erre most előállnak egy újabb nagy bezárással…

Na ezzel a van a probléma!

Mindenki szív már nagyon régóta, de semmi nem elég.

Qvára unalmas az egész és itt már eljutott szinte mindenki arra a szintre, hogy egyszerűen nem érdekli őket a koronavírus.

2021. márc. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
00:52 de van aki mondja
2021. márc. 6. 01:11
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Van aki azt is mondja, hogy “matematik lájf of bézik formula”.

Akik Soros Györgyön, migránsokon és Erzsébet utalványokon nyernek választást.

Tudod akiket most “dobott” a EU parlament és senki nem ejtett értük könnyet!


Nem szeretek politizálni, szavazni sem járok, de bőven elhiszem, hogy ilyen idióták társaságnak (müller ceci) nem adnak sok hitelt!

2021. márc. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
54%
Pontosan így van, ahogy a 2-es mondja, én is mennék ám kirándulni, de 8-ra vissza kell jönni, nos túl sok összeesküvés elmélet van már ezzel kapcsolatosan, amit legutoljára hallottam, az az volt, hogy isten megharagudott és elküldte, az ufókat, hogy készítsen ilyen vírust :D
2021. márc. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%

2-es, úgy nagy vonalakban tisztában vagy vele, milyen állapotban van jelenleg a magyar egészségügy? Még azok az országok is alig győzik ellátni a súlyos betegeket, ahol normálisan működő egészségügyi rendszer van, a magyar rendszer pedig alapból romokban hever. Ha még bezárások se lennének, vagy maszkot nem kéne hordani (ami amúgy nem tudom, honnan veszed, hogy egészségtelen, tájékozódj már egy kicsit), akkor el se tudom képzelni, milyen állapotok lennének Magyarországon.


Amúgy meg én nem azt látom, hogy annyira komolyan vették volna az emberek bármikor is a járványt. Tavaly sem és idén sem. Nagyon sokan pl. még egy év után se tudják, hogyan kell helyesen hordani a maszkot, pedig már mindenhova ki van írva, hogy a szájat ÉS ORROT is el kell takarnia. Valamint a boltokban a földön lévő felfestéseket se tudják értelmezni, sorban álláskor nem a vonalra állnak 1,5-2 méterre, hanem közvetlenül a másik ember mögé. A kihelyezett kézfertőtlenítőket szinte senki se használja sehol, már-már én vagyok hülyének nézve, ha a boltba belépéskor nyomok belőle a kezemre, hogy ne koszos kézzel kelljen mindent végigfogdosnom.

2021. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
És a forrásod hol maradt? Ja neked sincs...
2021. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

#6

Igen tisztában vagyok vele! Nem rég műtöttek vastagbél daganattal…

Ha a nagy bezárás után diagnosztizálják talán még el is rákosodtam volna teljesen…

Pont ez az egyik bajom!

Mióta ez a vírus van más betegség nem létezik!

Anyám szakadt gerincsérvvel lassan lebénul teljesen, de nem lehet műteni a vírus miatt… Pedig már megkapta mind a két oltást rá…


Bár nem csak a koronavírus miatt van olyan állapotban amilyen most van!

Évek óta rohad, ez már csak egy pofon volt a xarnak!

Az viszont kétségtelen, hogy emiatt a vírus miatt van teljesen leterhelve, de maga a minősége évek óta ramaty állapotban van!

Ezen pedig nagyon nem segít, hogy tömegesen hagyják ott a pályát, orvosok, ápolók amiatt, mert a kormány nem fizeti meg őket rendesen!



Szerinted a maszk hordás az egészséges? Ez most komoly?

Mióta egészséges nehezebben és több elhasznált levegőt venni, mintha nem lenne rajtad? :O

Én értem, hogy valószínűleg te homeofficaban max a boltban veszed fel, de én fizikai munkát végzek és már csak ott napi minimum 11 órát rajtam van, úgy hogy ugye terhelés alatt az oxigén igény is más ugye…

Ebből a szempontból mindenki aki dolgozik az tudja hogy kell maszkot hordani, mert ez egy “nem vitatható” munkahelyi szabály mindenhol!

Aki nem vagy nem jól hordja pár figyelmeztetés után búcsút inthet a munkájának…

A rendőrség/közterület felügyelők meg emlékeztetik az utcán járó emberkét csekkel, szóval hidd el mindenki tudja vagy fogja tudni hogyan kell hordani!

2021. márc. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Orvos vagyok, tapasztalat
2021. márc. 6. 01:35
 10/26 anonim ***** válasza:
2021. márc. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!