Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid miatt mennyire megy el...

Covid miatt mennyire megy el az íz, szaglóérzék?

Figyelt kérdés
Teljesen, semmi ízt nem érezni, szagokat sem, vagy valamit azért érez, aminek pl nagyon tömény íze van?

2021. márc. 6. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Kinek mennyire...

Az környezetemben megbetegetteknek csaknem 100%-ban... a

Semmi ízt nem éreztek.

2021. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A #1 A HÜlye gödény magyar hangja... 😂😂😂
2021. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
A szaglás teljesen elmegy igazából,az ízlelés pl nálam ugy volt,hogy még a nagyon intenzív csokit sem éreztem,de ellenben a narancsot igen,szóval a savanyú dolgokat kb lehet érezni,ami amúgy nem savanyúként jön ki,hanem a narancs édes lesz. De tényleg ezenkívül nem lehet semmit,és a legrosszabb,hogy covid után is megmarad:/ Nálunk is a család már 2 hónap eltelt,és még mindig nem érzünk mindent,meg az ízek sem teljesen olyanok még mint voltak.
2021. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Az ízeket érzem, a szaglás viszont teljesen elment. Kipróbáltam mindent a háztartásban, parfüm, kávé, ecet, házipálinka...

Konkrétan semmit nem érzek belőlük.

2021. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

3


Kár hogy te vagy félrevezetve biorobot barátom

2021. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk az egész család volt covidos...nekem ezeket a tüneteket illetően az volt, hogy pár napig nagyon sós volt minden kaja, de tényleg minden és tényleg nagyon sós

Barátnőmnek hetekre elment a szagérzés

Az apám és az anyám pedig azóta se (1,5 hónap) érzi rendesen a szagokat...szóval teljesen változó, és nem igazán tudjuk, mitől függ

2021. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

7


Rosszul tudod,nem voltatok "covidosan" csak bebeszeltetek magatoknak...

2021. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
#8 egy kellemes covidos intenzíves nyaralást kívánok neked:)
2021. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9


Én szívesen végig smarolnam a "covidos" intenzíves betegeket.Persze csak a nőket

2021. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, remélem az összes vírustagadó nyomorult mielőbb megkapja ezt a szart, és minimum 1 hónapot fog döglődni miatta. Nagyon megérdemelnék.
2021. márc. 7. 08:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!