Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban ilyen súlyos szövődmén...

Valóban ilyen súlyos szövődményeket és halált okoznak a covid oltások? Ezeket elhallgatják a nyilvánosság előtt?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 7. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2021. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem, ez totális hülyeség.
2021. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Hiteles egy oldal.
2021. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos igaz. Persze aki most rettegni akar az tagadja a saját megnyugtatására, de beszélj egy kórházi dolgozóval, ahol beoltottak mindenkit, aztán majd elmondja, hogy milyen sokan elttek rosszul az oltástól. Persze hogy hányan fognak meghalni tőle, azt sosem fogjuk megtudni, mert amíg egy haláleset esetén a covidot tesztekkel kimutatják, addig az oltást nem fogják soha halálokként feltüntetni.
2021. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

#4 Azok a "hatalmas" rosszullétek amiatt vannak, mert az immunrendszer reagál az oltásra. Pont ez a cél, nem?

De pl a kínai vakcinánál ilyen kb nincs.

Nagyon rosszul (=életveszély) kb annyi eséllyel leszel tőle, mint egy aszpirintől, előfordulhat, de ahhoz nagyon szerencsétlennek kell lenni.

2021. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Nos én nagyon rosszul voltam tőle kb. három napig. Senki nem kérdezte, nem foglalkozott vele, és főként nem akarták az oltással összefüggésbe hozni, pedig egyértelmű volt, mert előtte tök jól voltam, majd kb. fél órával az oltás badása után majdnem megfulladtam, elájultam és csak másnap tudtam egyáltlaán bármit is csinálni. Ha mégegyszer választhatnék, biztos nem engedném, hogy beoltsanak. Ráadásul több kollégám is rosszul lett, nem voltam egyedül.
2021. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Melyik oltás volt?
2021. márc. 7. 11:37
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
#7 Nyilvánvalóan kamuzik.
2021. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
a zimbabwei oltást kérem
2021. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
#7: Pfizer
2021. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!