Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom az immunrendszere...

Hogyan tudom az immunrendszeremet folyamatosan jó állapotban tartani?

Figyelt kérdés
Számomra a covid-járvány legnagyobb tanulsága az hogy az egészségmegőrzés legjobb fegyvere az ember saját immunrendszere, nem valami agyonreklámozott bogyók nyelése. 40-en felül hogyan lehet a legoptimálisabban karban tartani az immunrendszert? (Az oltás az más ügy, ha szükséges, akkor be kell adatni és kész.)

2021. márc. 8. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

gyömbér, fokhagyma, kurkuma, c-vitamin

amit nem ajánlanak a szakértők: állandó kézmosás meg fertőtlenités

2021. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Jó kedv, pozitív gondolkodás, kiegyensúlyozott életmód.
2021. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ezüstkolloid, bár nem mindegy melyik.

Ez egy jó immunerősítő, persze nem iszom egyfolytában, csak akkor iszom ha környezetemben vannak betegek,ezzel megtámogatom az immunrendszeremet, sose kaptam el kollégáktól semmi takonykórt. Régen, csak ez segített egy problémámon, szó szerint ledöbbentem, hogy hatott, pedig előtte orvostól-orvosig jártam és évekig elhúzódott a panaszom. Ahhoz képest 1 hét kolloid fogyasztás elég is volt hozzá. Csak kúraszerűen fogyasztandó.

ELőttem a két hozzászólóval szintén egyetértek.

2021. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az immunrendszer akkor van jó kondiban, ha sok inger éri, de mellette megfelelő a tested állípota mind fizikailag, mind pszichésen. Tehát sok vitamin, kiegyensúlyozott étrend, kellő mozgás, jó közérzet, minimális stessz, és kellő inger. Ez alatt most nem azt értem, hogy fertőződj meg minél többet, hanem csinálj olyan dologkat, amik megdolgoztatják. Például ússz nagyon hideg vízben, szaunázz, terheld meg a tested. Viszont a rettegés, a maszk, a túlzott fertőtlenítés, mind mind rombolja az immunrendszert, tehát ezektől könnyebben megbetegszel.
2021. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 igaz kihagytam a kolloidot köszi
2021. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!