Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már megkaptad az egyik...

Ha már megkaptad az egyik oltást, tapasztalsz valamilyen mellékhatást? Ha pedig még nem, be fogod oltatni magad? L

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Apukám astrazenecát kapott és eléggé belázasodott tőle. De mégis úgy kellett rábeszélnem egy lázcsillapítóra...
2021. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyik oltást sem innentől. Az egészségügy tejesen a gyógyszermaffia hatása alatt van. Teljesen embertelenné vált a rendszer, én mindenkit lebeszélek a veszélyes oltásokról.
2021. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy eü-s barátnőm mondta, hogy oltassam be magam, mert rosszabb, ha a vírust kapom el.
2021. márc. 12. 22:15
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de azért nem fogadok el bármit. (Viszont ha legálisan megvásárolható lenne, fizetni is hajlandó lennék érte.)
2021. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
#3, főleg most, hogy ha nagy bajod lesz, nem igazán tudnak majd fölvenni a kórházba sem, és ha mégis, nem lesz nővér, aki odafigyeljen rád. Nekem elkapta pár rokonom, az egyiküknél elég súlyos is volt (tüdőgyulladást kapott, több mint egy hétig feküdt lázasan), azóta ő reklámozza a családban az oltást a leghangosabban. Megbánta, hogy nem volt óvatosabb (akkor még oltásra nem lett volna lehetősége). És nem annál a rokonnál volt súlyos, aki alapból rosszabb egészségi állapotú, inkább azzal függött össze, hogy ő több időt töltött azzal az emberrel, aki behozta a családba a kórt, így a kezdeti vírusmennyiség, amit kapott, több volt.
2021. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Első oltást kapta meg a családom több tagja az elmúlt hetekben:

- Én ma kaptam a Pfizert délután. Azóta nem tapasztaltam mellékhatást.

- Mamám kínai vakcinát kapott. Semmi mellékhatása nem volt.

- Édesapám az astra zenecát. Na neki haza kellett mennie ma a munkahelyéről. Be is van lázasodva még mindig.

2021. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én, apum és anyum is kínait kaptunk, helyi reakción kívül (bőrpír) semmi nem volt.
2021. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptam. Első után talán kicsit fáradtabb voltam másnap, második után egy napig borzasztóan fájt a karom. Más mellékhatás nem volt.
2021. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem kaptam még, de már nagyon várom.
2021. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tanárnő ismerősöm az oltás után legalább 30 percig nagyon rosszul volt, utána egész este, éjszaka 38 fokos láza volt.
2021. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!